Newsroom

Znamy pierwszych artystów kolejnej edycji festiwalu Rock for People

fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe / Rock For People

Organizatorzy czeskiego festiwalu Rock for People weszli w jesień z ujawnieniem pierwszych artystów nadchodzącej edycji. Ciężko uwierzyć, że to dopiero początek, bo lineup już w tym momencie zapowiada się niebywale zachęcająco. Pamiętajmy, że na ten moment to jedynie wierzchołek góry lodowej, a co kryje się dalej, będziemy odkrywać wspólnie przez najbliższe miesiące. Festiwal tym razem odbędzie się w dniach 12-15 czerwca 2024 roku.

Fani oszaleli, gdy jednym z pierwszych headlinerów został ogłoszony zespół Bring Me The Horizon, który doskonale wpisuje się w kwintesencję tego, czym jest festiwal Rock for People. Mało tego, do rozkładu dołączyła także księżniczka pop-punku, czyli uwielbiana przez słuchaczy Avril Lavigne. Trzeba przyznać, że kanadyjka najmocniej zaskoczyła swoich fanów, zwłaszcza tym, że granie festiwali to od niedawna nowość w karierze muzycznej artystki, a dodatkowo nigdy aż tak często Avril nie gościła w Europie – pamiętajmy, że w tym roku miała miejsce jej europejska trasa koncertowa, która objęła także Polskę.

Avril Lavigne podczas swojego występu na pewno nie omieszka wykonać najbardziej znanych w swojej karierze utworów typu “Complicated”, czy “Girlfriend”, ale oprócz tego do tego czasu artystka planuje wydać muzyczne nowości, których z pewnością nie zabraknie na jej festiwalowej setliście.

Oczywiście Bring Me The Horizon i kanadyjka to nie jedyni ogłoszeni artyści, ale pamiętajcie, że organizatorzy dopiero się rozkręcają. Bądźcie czujni, będziemy o wszystkim informować.

ROCK FOR PEOPLE 2024 LINE-UP

Headliners: Bring Me The Horizon + trzech kolejnych, którzy zostaną dopiero ogłoszeni

Co-headliners: Avril Lavigne, Corey Taylor, Parkway Drive, Pendulum (występ specjalny)

Zespoły: Alpha Wolf, Crystal Lake, Dead Pony, Hot Milk, Kaizers Orchestra, La Dispute, Missio, Neck Deep, Shadow Of Intent

CZ/SK: 58G, Aneta Langerová, Bitter Season, Dmitrievna, J.A.R., John Wolfhooker

Kup bilet i dowiedz się więcej tutaj: rockforpeople.cz/en/vstupenky/