O idei

Portal “Wspieramy Legalne Kupowanie Muzyki” powstał w 2013 roku z inicjatywy Sary Migaj, jako raczkujący projekt. Na samym początku szerzyliśmy świadomość na temat legalnego kupowania muzyki w naszych mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz Instagram. Krótko po rozpoczęciu naszej działalności, w celu promowania akcji, pod przewodnim hasłem podpisali się tacy artyści, jak: Red Lips, Gosia Andrzejewicz, Saszan, Renata Przemyk, Margaret, Kacper Gołda, Krzysztof Zalewski oraz Wojtek Łuszczykiewicz (VIDEO). Wspólnie udało nam się sprawić, że idea Legalnego Kupowania Muzyki, czyli po prostu nabywania muzyki na fizyku dotarła do szerokiego grona odbiorców.

Naszym następnym krokiem było rozpoczęcie wywiadów z artystami o szeroko pojętej kulturze. Na początku przeprowadzaliśmy je w formie wideo, a następnie zdecydowaliśmy się na rozmowy czytane, a co za tym idzie na otwarcie naszej pierwszej strony pod adresem: WLKM.pl

Dziś oprócz dzielnego promowania legalnego kupowanie muzyki, zachęcamy również do chodzenia na koncerty oraz po prostu do słuchania muzyki z legalnych źródeł.

Plan naszych działań wciąż jest otwarty, dlatego chętnie wysłuchujemy propozycji naszych fanów, jak i osób, które chcą podjąć współpracę w ramach poszerzania świadomości na temat legalnej kultury.