Newsroom

Salt Wave Festival już w najbliższy weekend!

Lato, wakacje, słońce, plaża i Salt Wave Festival zlokalizowany w samym sercu Półwyspu Helskiego. Tak właśnie zapowiada się się nadchodzący weekend. Wydarzenie powstało z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie zarówno niespieszny i kameralny klimat, jak i brzmienie dobrej muzyki. To jeden z najciekawszych przystanków na festiwalowej mapie Polski – nie może Was zabraknąć!

Zapowiadają się dwa dni pełne muzycznych wrażeń w urokliwym otoczeniu – nad brzegiem morza w Jastarni. Otulać publiczność będzie nie tylko nadmorska bryza, ale przede wszystkim muzyka. Już w nadchodzący weekend, 19 i 20 sierpnia, odbędzie Salt Wave Festival składający się 15 występów polskich i zagranicznych artystów. Zagrają RY X, Balthazar, The Avalanches DJ SET, Young Leosia, Łona i Webber + The Pimps, Piotr Zioła, Lime Cordiale, Franc Moody, Kid Francescoli, Saint Motel, Bitamina, Mery Spolsky, Miętha, Zalia i Ania Leon.

Zainspiruj się tym, co śpiewa Zalia, jedna z artystek występujących na festiwalu, i przyjedź do Jastarni w najbliższy weekend 🙂

Wreszcie pojedźmy nad morze, tutaj przecież będzie nam gorzej

Złapiemy stopa na tripa, byle do Chałup a potem to chill out.

Poniżej prezentujemy rozpiskę godzinową:

Wydarzeniu ponownie towarzyszyć będą liczne atrakcje przygotowane przez sponsorów i partnerów festiwalu. Na publiczność czeka wiele niespodzianek – a w szczególności zadowoleni będą fani muzyki i motoryzacji.

Marka Porsche Polska zaprasza do trzech specjalnych stref: beach baru ulokowanego tuż nad zatoką, instalacji Ady Zielińskiej i Rafała Dominika oraz platformy DJ-skiej ulokowanej na wodzie, gdzie autorskie sety zagrają reprezentanci i reprezentantki Szkoły Granko: Monster, Facheroia, Semprey oraz Rusałka. Podczas wydarzenia również odbędzie się premiera samochodu marki Volkswagen. W tym roku swoją obecność potwierdziło również kultowe Kino Żeglarz wraz ze strefą imitującą mobilną salę kinową. Podczas wydarzenia prapremierę będzie mieć instalacja z sieci rybackich Fundacji MARE.

Przygotowano także przestrzeń do złapania chwili wytchnienia i relaksu podczas zabiegów pielęgnacyjnych – Salt Wave SPA. Organizatorzy pamiętali także o najmłodszych, którzy będą mogli spędzić czas w Strefie Dziecka pełnej zabaw i animacji. Ponadto, będzie można zakupić festiwalowy merch, który przygotuje doskonale znany miłośnikom mody surferskiej Surf Inc.

Bilety jednodniowe oraz karnety są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej saltwave.pl. Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerami festiwalu są: Porsche Polska, Volkswagen Samochody Dostawcze, Samsung Galaxy i RedBull.