Newsroom

Wciąż masz szansę usłyszeć Letnie Brzmienia

Fot. Materiały Prasowe

Letnie Brzmienia to wakacyjna trasa koncertowa organizowana przez Good Taste, podczas której na scenie w trzynastu miastach Polski wystąpi ponad 20 artystów. Artyści to głównie przedstawiciele polskiej alternatywy, ale nie brakuje też reprezentantów popu, rapu, a nawet rocka. Jest bardzo różnorodnie, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Duża część koncertów na Letnich Brzmieniach już za nami, ale wciąż czeka nas jeszcze wiele wspaniałych wstępów! Już 18 sierpnia w Łodzi zaśpiewa Vito Bambino, którego będziemy mogli zobaczyć również 28 sierpnia w Warszawie. Przed nami także 3 koncerty Mery Spolsky: 21 sierpnia w Warszawie, 25 sierpnia w Krakowie i 28 sierpnia w Katowicach. Kasię Nosowską usłyszymy 20 sierpnia we Wrocławiu oraz 27 sierpnia w Warszawie.  Natomiast 28 sierpnia to ostatnia okazja, by na Letnich Brzmieniach zobaczyć Artura Rojka, tym razem wokalista zagra w Lublinie. A na fanów rapu czeka koncert Jana-Rapowanie, który wystąpi się 28 sierpnia w Gdańsku. 

Ciekawym wydarzeniem jest również finał Letnich Brzmień organizowany w Poznaniu. Podczas trwającego 2 dni wydarzenia (10-11 września) na scenie zobaczymy takich artystów jak Arek Kłusowski, Brodka, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski czy Ofelia.

Wydarzenie trwa aż do września i odbywa się w wielu miastach Polski, a różnorodność artystów sprawia, że większość z nas znajdzie na nim na pewno coś dla siebie, dlatego nie może Was tam zabraknąć!

Co, gdzie, kiedy?

Pełna rozpiska dat koncertów oraz możliwość zakupu biletów znajdują się tutaj