Newsroom

Moje Ulubione Płyty: Aleksander Siczek

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Aleksander Siczek, którego możecie kojarzyć z naprawdę wielu funkcji, postanowił zaprezentować utwór “Duchy Miast”, który łączy dwie jego pasje – miłość do muzyki oraz do historii. Klip, który ukazał się w dniu urodzin, prezentuje się w czarno-białych odcieniach, co pozwala przenieść się odbiorcy w przeszłość. Singiel to także zapowiedź nowej drogi muzycznej, którą obrał Aleksander Siczek. Jesteście ciekawi, jakich płyt najchętniej słucha artysta? Czytajcie!

Madonna – Confessions on a Dance Floor

Czy jest lepsza płyta popowa na tym świecie? Nie! Każdy utwór jest to doskonały, nie do podrobienia. Inspiracje Abbą i starą dyskoteka to sukces jakiego sama Madonna do teraz nie pobiła – do dziś tańczę w rytm tej płyty. Brzmienia nieziemskie !

Nelly Furtado – Loose

Byłem w gimnazjum, gdy ta płyta zawładnęła moja mp3! Ba! Zarażałem nią wszystkich i ciągle! Nelly ma świetny wokal, jest wyjątkowa i zadała tą płyta totalnego szyku! Klasyk do dziś – jedna z nielicznych, które mogę słuchać ciągiem! 

Kayah – Transoriental Orchestra

Płyta mojego życia. Każdy utwór ma przypisane miejsce w Warszawie, z którym mi się kojarzy. Instrumenty nie do pobicia, teksty i utwory z duszą kultury żydowskiej. Perfekcyjnie przypomniane. Byłem na koncercie z utworami z tej płyty – wzruszenie totalne. Moim zdaniem Kayah pobiła każdy inny krążek tym wytworem piękna!

Cała muzyka Jimka do filmu „SZTUKA KOCHANIA”

Powiem krótko – dźwięki doskonale, jako towarzysz do rozmyślania o życiu, uspokojenia się i marzeń!

Britney – Blackout

Najlepszy krążek Britney Spears – niestety za mało promowany i zapomniany wręcz! Posłuchajcie tych dźwięków – to jest tak dobre i wyjątkowo, aż trudno uwierzyć, że to sprzed tylu lat! Gorzko świetny album!


“Duchy Miasta” to utwór zapowiadający nową drogę muzyczną Aleksandra Siczka