Newsroom

#17 Muzyczny Alarm: Czerwiec 2019

Maj zapewnił nam naprawdę sporo ciekawych premier muzycznych, więc aż ciężko uwierzyć, że czerwiec zapowiada się jeszcze lepiej! Sprawdźcie, do kogo tym razem będzie należał ten miesiąc.

JONAS BROTHERS

Premiera płyty “Happiness Begins” – 07.06.2019 r

Jonas Brothers to chyba jeden z najbardziej niespodziewanych powrotów! Nic nie zapowiadało się na ponowne zjednoczenie braci Jonas, aż tu nagle z zaskoczenia dostajemy świetny, porywający przebój. “Sucker”, co prawda totalnie komercyjne i pospolite, ale swoje zadanie wykonało – narobiło szumu i zamieszania. Przez kilka tygodni wszystkie oczy były zwrócone na Jonas Brothers. A chłopaki po prostu stwierdzili, że dobrze im się razem grało więc postanowili to wskrzesić. Szanujemy! Totalnie czekamy na płytę i trasę koncertową zahaczającą o Polskę! Dzieciństwo powraca!


Kliknij tutaj i kup album “Sucker” z legalnego źródła


AVICII

Premiera płyty “Tim” – 07.06.2019 r

Informacja o nowej płycie Avicii’ego zaskoczyła chyba wszystkich w świecie muzyki. Bo jak to tak, wydawać piosenki, pośmiertnie żerować na tragedii? Otóż nie! Tak samo jak wszystkich zaskoczyła informacja o nowym materiale, tak samo ciekawa powinna wydać się dla Was informacja, że cały zysk ze sprzedaży płyty przeznaczony będzie na cele charytatywne. Rodzina Tima Berglinga wystartowała bowiem z fundacją wspomagającą osoby z zaburzeniami depresyjnymi. Fundacja działa na razie na terenie Szwecji, lecz planuje rozszerzyć swoje działanie na więcej krajów. Dla nas piękna inicjatywa i pożegnanie Avicii’ego.


Kliknij tutaj i kup album “Tim” z legalnego źródła


KYLIE MINOGUE

Premiera płyty “Step Back In Time:
The Definitive Collection” – 28.06.2019 r

Pomimo, że artystka w swojej dyskografii posiada już album „The Best Of Kylie Minogue”, to postanowiła zrobić fanom niespodziankę i wydać po raz kolejny tego typu krążek, tym razem nazywając go „Step Back In Time: The Definitive Collection”. Płyta ta to zwieńczenie dorobku artystki więc jak się domyślacie, znajdują się na nim największe hity Kylie. Niespodzianką jest utwór „New York City”, który został nagrany na potrzeby albumu „Golden”, ale ostatecznie wylądował tutaj. Tego typu wydawnictwa są niesamowicie ważne dla muzyków, chociażby z tego względu, że pokazują ich dorobek muzyczny. Jeśli nie lubicie kupować każdej świeżo wydanej płyty, a zamiast tego wolicie mieć wszystkie hity w jednym miejscu to ten krążek zdecydowanie przypadnie Wam do gustu.


Kliknij tutaj i kup album “Step Back In Time: The Definitive Collection” z legalnego źródła


MADONNA

Premiera płyty “Madame X” – 14.06.2019 r

Tego powrotu się nie spodziewaliśmy. Madonna, ze swoim osiągniętym już statusem królowej popu, mogłaby osiąść na laurach i już więcej nic nie wydawać. Artystka jednak powraca, z kolejnym długogrającym albumem oraz świetnie wymyśloną do niego koncepcją. Słuchając nowych utworów, można dostrzec upływ czasu, delikatnie inny wokal artystki, lecz patrząc na teledysku, ma się wrażenie, że to wciąż ta sama Madonna, wciąż prowokująca u boku młodych mężczyzn. Artystka zdecydowanie nie pozwala swojemu wiekowi na ujawnienie się zmarszczek, czy rezygnację ze skąpych strojów. Album „Madame X” to tego typu premiera, na którą po prostu się czeka. Bo cokolwiek by Madonna nie wydała, podekscytowanie zawsze będzie duże.


Kliknij tutaj i kup album “Madame X” z legalnego źródła


ROKSANA WĘGIEL

Premiera płyty “Roksana Węgiel” – 07.06.2019 r

Roksana Węgiel chwyta byka za rogi i tuż po sukcesie w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, wydaje swój debiutancki krążek. Niesamowicie nas to cieszy, że tak młoda osoba otoczyła się grupą ludzi, która nie pozwoliła, by słuch o niej zaginął. Mamy nadzieję, że presja czasu nie wpłynęła na jakość utworów i otrzymamy krążek na miarę tego, co do tej pory zostało zaprezentowane. Zdumiewające jest to, jak nastoletnia dziewczyna stała się wizytówką naszego kraju. Trzymamy kciuki i wierzymy, że jest to sukces, który na stałe wpisze się w historię Polski i tak szybko nie ustanie.


Kliknij tutaj i kup album “Roksana Węgiel” z legalnego źródła