Newsroom

#47 Muzyczna Ściąga: 17-24.07

Fot. Materiały Prasowe / Kayax

Fot. Materiały Prasowe / Kayax

Co w trawie piszczy? Jak zwykle sporo. Dziś oprócz samych muzycznych polecajek, znajdziecie także gorące newsy ze świata show biznesu. Siadajcie i słuchajcie oraz bądźcie na bieżąco!

Nothing But Thieves żegnają się z erą Moral Panic

Zespół Nothing But Thieves zaprezentował nową EP-kę, która jednocześnie jest zakończeniem ery zatytułowanej “Moral Panic”, zapoczątkowanej w marcu 2020 roku, z czego zrodził się pełnoprawny, długogrający album oraz świeżo wydane krótkie wydawnictwo.


Wesprzyj twórczość Nothing But Thieves i zamów “Moral Panic”

Niebywale obiecujący Raf Skowroński

Prosto spod skrzydeł wytwórni Kayax i projektu My Name Is New, Raf Skowroński zaprezentował singiel “Miło Cię Poznać”. Utwór jest równocześnie powrotem artysty do zabawy z dźwiękami, po czteroletniej przerwie.

Jonas Brothers zabierają słuchaczy w podróż pełną nostalgii

https://www.youtube.com/watch?v=et0rvcVIqgo&ab_channel=JonasBrothers

Jonas Brothers zaprezentowali teledysk to utworu “Remember This”, który powstał dzięki współpracy z fanami. Jest on przepełniony uwiecznionymi w postaci wideo wspomnieniami słuchaczy, z różnych ważnych momentów w karierze zespołu. Utwór promuje także trasę koncertową Jonas Brothers po USA, która rozpocznie się w sierpniu tego roku.

Nowy projekt muzyczny Miuosha

Utwór “Mantra”, który najpiękniej jak to możliwe wyśpiewał Igor Herbut, jest jednocześnie zapowiedzią nowego muzycznego projektu spod skrzydeł Miuosha. Artysta zaprosił do współpracy takich artystów, jak: Błażej Król, Bela Komoszyńska, Ralph Kaminski, Igor Herbut, Natalia Grosiak, Julia Pietrucha, Tomasz Organek, Jakub Józef Orliński, Andrzej Smolik, Marcin Wyrostek, Kora czy duet Kwiat Jabłoni, z towarzyszeniem chóru i orkiestry Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, którzy wykonają piosenki stworzone przez wspomnianego inicjatora. Utwory, które będzie dane nam usłyszeć, sięgają do tradycji ludowych tożsamych „Śląskowi”. W projekt zostało zaangażowanych 140 muzyków i wykonawców. Nie dało się go pięknej ogłosić, niż właśnie “Mantrą” wykonaną przez magicznego Igora Herbuta.

Iggy Azalea ogłasza zawieszenie kariery

Artystka za pomocą swojego Twittera ogłosiła, że nadchodzący album jest jej ostatnim wydawnictwem w najbliższym czasie. Iggy Azalea zamierza w kolejnych latach skupić się na innych projektach, tym razem niezwiązanych z muzyką. Dodatkowo artystka zdradziła, że jest podekscytowana tym, jakie inne wersje siebie będzie mogła zaprezentować fanom.

Jessie J toczy batalię ze swoim gardłem

Pomimo świeżo wydanego singla “I Want Love”, artystka ujawniła, że wciąż zmaga się z problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiają jej śpiewanie. Jessie J podziękowała fanom, ze tak ciepło odbierają jej nowy singiel, którego w tym momencie ona niestety nie jest w stanie zaśpiewać na żywo. Komplikacje zdrowotne artystki zaczęły się przy zapaleniu ucha, następnie pojawił się refluks, później guzki na krtani, a obecnie najbardziej uporczywy jest wspomniany wcześniej refluks, który nie chce odpuścić. Mamy nadzieje, że Jessie J wygra tę walkę z chorobą!