Newsroom

#26 Muzyczny Alarm: Październik 2020

Dziś przygotowaliśmy dla Was krótką ściągawkę tego, na jakie albumy warto czekać z październiku. W naszym Muzycznym Alarmie wyróżniamy: Sama Smitha, Nothing But Thieves oraz poetycką Lanę Del Rey.

Sam Smith – “Love Goes”

Data premiery płyty: 30.10.2020 r

Po dwóch świetnie przyjętych albumach, Sam Smith powraca z ich następca, a dokładniej z trzecim w swojej karierze krążkiem “Love Goes”. Przedsmakiem tego wydawnictwa jest m.in. świetny, taneczny oraz mówiący sporo o wolności, duet z Demi Lovato – “I’m Ready” – czy równie dobre “Promises” nagrane z Calvinem Harrisem. Fani artysty otrzymają łącznie aż 17 nowych utworów, w tym 5 powstałych w kolaboracji z innymi artystami.


Kliknij tutaj i zamów album z legalnego źródła


Nothing But Thieves – “Moral Panic”

Data premiery płyty: 23.10.2020 r

Na nową płytę Nothing But Thieves fani zespołu czekają od 2017 roku, kiedy to ukazał się ich do tej pory ostatni album “Broken Machine”. Już w październiku w nasze ręce trafi ich trzecie wydawnictwo “Moral Panic”, które zostało zapowiedziane takimi utworami jak “Real Love Song” oraz “Is Everybody Going Crazy?”. Zespół na pewno wkrótce także wyruszy w trasę koncertową, którą musieli przełożyć z powodu pandemii. Bądźcie czujni!


Kliknij tutaj i zamów album z legalnego źródła


Lana Del Rey – “Violet Bent Backwards Over the Grass”

Data premiery: 02.10.2020 r

Lana Del Rey tym razem pokaże się z zupełnie innej strony, bo album “Violet Bent Backwards Over the Grass” to zbiór jej poetyckiej kolekcji. Wiersze, które usłyszycie na wspomnianej płycie zostaną wydane również w formie fizycznej, czyli jako książka. Wokalistka jednak zdaje sobie sprawę z tego, że głos to główny element jej zawodu, dlatego postanowiła sprawić słuchaczom niespodziankę w postaci wydania napisanej poezji w formie audiobooka. Plany na jesień? Rozpływanie się przy poetyckim głosie Landy Del Rey.


Kliknij tutaj i zamów album z legalnego źródłaW tym miesiącu albumy wydają także:

  • Zuza Jabłońska “Psycho” / 15.10
  • Maria Sadowska “Początek Nocy” / 16.10
  • Mariah Carey “The Rarities” / 02.10
  • Maciej Maleńczuk “Klauzula Sumienia” / 02.10