Newsroom

#4 Muzyczny Alarm: Kwiecień 2018

Kwiecień plecień i przeplata… trochę Kylie trochę… No właśnie. W przyszłym miesiącu czekać na nas będzie wiele ciekawych premier muzycznych lecz dla Was przygotowaliśmy zestawienie tych, które naszym zdaniem są najbardziej intrygujące.

30 SECONDS TO MARS

Premiera albumu America – 06.04.2018r

Zespół wraca z nowym krążkiem zatytułowanym America po aż 5 latach od wydania ostatniego long playa. Nadchodzące wydawnictwo zostało zapowiedziane utworem Walk On Water, który jest jednocześnie zajawką dokumentu, powstałego 4 lipca 2017 roku. Po tak długiej przerwie od wydawania nowej muzyki, pozostaje pytanie – co tym razem zaprezentują nam Panowie? Jedno jest pewne, zaskoczeń nie zabraknie, ponieważ ekscytujący jest również fakt, że na albumie pojawiają się tacy goście jak Halsey czy A$AP Rocky.

 


Kliknij tutaj i zamów legalnie album w przedsprzedaży


KYLIE MINOGUE

Premiera albumu Golden – 06.04.2018r

Roztańczona Kylie Minogue w kwietniu zaprezentuje nad czym pracowała przez ostatnie miesiące, a przedsmak w postaci singla Dancing zapewne sprawił, że na ten album czeka wiele słuchaczy. Ta wokalistka jest tego rodzaju artystką, za którą się tęskni gdy odchodzi w cień, dlatego cieszymy się, że nastał już odpowiedni moment na nową muzykę od Kylie. Ten album jest wyjątkowym krążkiem również z uwagi na to, że australijska została współkompozytorką każdego z utworów, a inspiracji twórczej zaczerpnęła przebywając w klimatycznym Nashville.

 


Kliknij tutaj i zamów legalnie album w przedsprzedaży


STING & SHAGGY

Premiera albumu 44/876 – 20.04.2018r

Duet… którego chyba nikt się nie spodziewał, ale każdy pokochał. Spokojny, oryginalny oraz niezwykle kojący głos Stinga połączył swoje siły z autorem utworu Mr. Boombastic, czyli z Shaggym. Ich pierwszy zaprezentowany utwór Don’t Make Me Wait udowodnił, że ten projekt w postaci wspólnego albumu jest czymś, na co warto czekać. W tym przypadku kontrastujące wokale oraz totalnie inne osobowości pozostawiają pytanie, czy będzie to krążek po który będziemy często sięgać w kwietniu? Przekonajmy się.

 

 


Kliknij tutaj i zamów legalnie album w przedsprzedaży


ANNE-MARIE

Premiera albumu Speak Your Mind – 27.04.2018r

Na debiutancki krążek tej artystki czekało tysiące fanów na całym świecie. Już za niespełna miesiąc światło dzienne ujrzy tak długo wyczekiwany materiał. Płyta zapowiadana już od dawna, promowana przez single takie jak Alarm, Ciao Adios czy Rockabye. Krążek zawierać będzie 16 utworów, w tym 2 kolaboracje – FRIENDS z Marshmello oraz wspomniany wcześniej hit z Clean Bandit. W ramach promocji albumu Anne-Marie wyruszyła w trasę podczas której odwiedzi również Polskę. Już za niecałe 3 tygodnie zagra koncert w warszawskiej Stodole – wejściówki są jeszcze dostępne, gorąco zapraszamy ponieważ jej głos na żywo potrafi wywołać ciary! A do tego jest niesamowicie sympatyczną i uroczą osobą – nie sposób nie uśmiechnąć się na jej widok! Więcej o nadchodzącym koncercie oraz osobie Anne-Marie przeczytacie tutaj.


Kliknij tutaj i zamów legalnie album w przedsprzedaży