Newsroom

Muzyczny Alarm: Wrzesień 2023

fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Jesień ma wiele swoich mankamentów, ale nic nie jest w stanie wynagrodzić tego sezonu tak, jak nowe premiery płyt. Wrzesień zapowiada się naprawdę kolorowo, a to wszystko za sprawą intrygujących wydawnictw, które czyhają na nas tuż za rogiem. Sprawdźcie, kto zaserwuje nowe brzmienie już w przyszłym miesiącu.

LP – “Love Lines”

Data premiery: 29.09.2023 r

Wydawca: Warner Music Poland

Szturmem wdarła się w serca swoim największym hitem “Lost On You” i czarującym charakterystycznym głosem. Na skraju szósty album w karierze – ta utalentowana wokalistka nie przestaje zaskakiwać. Jej ostatnie single “Love Song”, “One Like You” oraz “Golden” pokazują ciekawe, odświeżone podejście. Jestem bardzo ciekawa, co zaprezentuje w nowym krążku, bo jestem ogromna fanka jej chwytających za serce tekstów i niesamowitej charyzmy. Jest też genialną performerką i liczę, że wkrótce ponownie zawita do Polski, by zachwycać!

Premierę poleca: Dominika Tarka

Kylie Minogue – Tension

Data premiery: 22.09.2023 r

Wydawca: Warner Music Poland

Australijska królowa popu powraca. Już za niecały miesiąc w nasze głośniki trafi album “Tenson”, który zawiera aż 14-naście zupełnie nowych utworów, w tym m.in. singiel “Padam Padam”, który został przyjęty bardzo ciepło przez słuchaczy. Czy uda jej się ponownie zaskoczyć swoich fanów i zdobyć szczyty listy przebojów? Jedno jest pewne – poprzeczka jest postawiona naprawdę wysoko, a wraz z nią oczekiwania słuchaczy. Przekonamy się już wkrótce, czy Kylie trafi prosto w nasze serca ze swoim nowym brzmieniem.

Thirty Seconds to Mars – “It’s The End of The World But It’s a Beautiful Day”

Data premiery: 15.09.2023 r

Wydawca: Universal Music Polska

Zespół Thirty Seconds to Mars powraca, stawiając wszystko na jedną kartę. Swój nowy krążek promują pojęciem minimalizmu. Na wydawnictwie ma się znaleźć minimum zbędnych ulepszaczy, nie znajdziemy na nim także utworów dłuższych niż 3:30 min. Nadchodząca płyta zespołu składać się będzie z 11 utworów, a głównym jej magnesem będzie wyrazisty wokal Jareda, który odsłoni na niej swoje wszelkie umiejętności wokalne. Singiel “Stuck” promujący wydawnictwo szybko zdobył sympatię fanów, czy to samo spotka resztę pozycji? Przekonamy się już wkrótce.

Demi Lovato – “Revamped”

Data premiery: 08.09.2023 r

Wydawca: Universal Music Polska

Demi Lovato powraca z krążkiem, jakiego nikt się nie spodziewał. Artystka postanowiła wziąć na tapet swoje największe hity i nadać im nowe, rockowe aranżacje. Tym samym Demi podkreśla, że to, co jej obecnie najmocniej w duszy gra, to mocne, gitarowe brzmienie. Jeśli zastanawiacie się, jak mogą brzmieć słodkie, popowe utwory artystki w zadziornych wersjach, to przekonacie się już niebawem – a kilka singli otrzymało już swoje odsłony i można się z nimi zapoznać na oficjalnych kanałach Demi.

Olivia Rodrigo – “Guts”

Data premiery: 08.09.2023 r

Wydawca: Universal Music Polska

Olivia Rodrigo od jakiegoś czasu intensywnie pracuje na to, by stać się poważnym nazwiskiem w showbiznesie. Artystka jest na dobrej drodze, by zostać Britney Spears młodego pokolenia. Jej najnowszy album “Guts” pomimo tego, że dopiero będzie miał swoją premierę, już teraz budzi spore zainteresowanie, a singiel “bad idea right?” jest jednym z najchętniej słychanych, co pokazuje, chociażby środowisko Tik Tokerów, tworząc do tego utworu liczne viralowe publikacje. Wszystko jednogłośnie wskazuje na to, że tym albumem będziemy żyć nadchodzącej jesieni.

Premiery płyt poleca: Sara Migaj