InneNewsroom

Michał Szpak – Jowiszja. Love is Love tour

Fot. Materiały prasowe

Już 30 listopada w warszawskim klubie Palladium wystąpi Michał Szpak i Jowiszja czyli muzyczne alter ego artysty. Wokalista zabierze nas w tajemniczą podróż po meandrach swojej zawiłej osobowości i pokaże nam najgłębsze zakamarki samego siebie.

Michał szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w wokalnym talent show X-Factor gdzie oczarował publiczność niezwykle mocnym wokalem, ale tez bardzo oryginalnym i wyrazistym wizerunkiem. Mocno kontrowersyjny jak na tamte czasy artysta do dziś wzbudza emocje i podąża własną drogą bez względu na konsekwencje. Tym razem Michał przeistacza się w Jowiszję –  muzyczną kapłankę i duchowe medium. Robi to aby przekazać światu, że miłość to miłość i że jest ona dla każdego, bo wszyscy kochamy tak samo.

Trasa Love is Love to artystyczny performance, który niesie za sobą konkretny i mocny przekaz. Artysta dostarczy nam odrealnionych doznań i przeżyć, których na pewno długo nie zapomnimy. A to wszystko już niedługo w warszawskim klubie Palladium. Zapraszamy Was pod scenę!

Co?  Gdzie? Kiedy?

Love is Love tour, Michał Szpak

Klub Palladium, Warszawa

30.11.2023

Bilety dostępne w sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz w Empikach.