Newsroom

Ania Dąbrowska wraca do Stodoły!

Fot. Materiały prasowe

Ania Dąbrowska wraca do Stodoły! Po wyprzedanym jesiennym koncercie artystka wystąpi po raz kolejny na scenie warszawskiego klubu. Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2023. Pierwsza Dama Polskiego Popu zaprezentuje m.in. najnowszy utwór “Ktoś Inny”, który zachwyca świetnym brzmieniem i charakterystycznym wokalem artystki. Bilety dostępne w sprzedaży!

Ania Dąbrowska to artystka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz producentka. Dotychczas nagrała siedem płyt, z których każda pokryła się Platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy. Na koncercie nie zabraknie największych hitów artystki, nawet z czasów wysoko ocenianej przez krytyków płyty “Kilka historii na ten sam temat”. Ania Dąbrowska jest także laureatką wielu nagród (między innymi w kategorii Album Roku Muzyka Pop w 2017 roku podczas gali Fryderyków), a także wielu innych nagród branżowych. Ania Dąbrowska zagrała wiele dużych tras koncertowych w największych miastach w Polsce. Bilety na jej koncerty zazwyczaj wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy. Artystka słynie z energetycznych koncertów, które porywają publiczność.

W październiku 2022 Ania Dąbrowska podzieliła się z fanami teledyskiem do najnowszego singla “Ktoś Inny”, wydanego po ponad dwuletniej przerwie. Tym razem artystka zaproponowała słuchaczom połączenie synthpopowych brzmień, zapadających w pamięć riffów i elektryzującego głosu. To m.in. ten utwór już 25 maja 2023 na żywo będzie można usłyszeć w Klubie Stodoła. Bilety na wiosenny koncert Ani Dąbrowskiej są dostępne na stronie oraz w kasie Klubu Stodoła.

Bilety: https://ticketclub.pl/koncerty/ania-dabrowska-klub-stodola-warszawa-2075/?fbclid=IwAR3FwYPNsCrvZeGEisdVeobPnONA8oG9Bhcr5Itx6_moXpJXRje8ghqlHR0