Newsroom

Happysad świętuje jubileusz w Stodole!

Już 14 października 2021 Happysad zawita do Klubu Stodoła, aby na deskach kultowego warszawskiego klubu świętować swoje dwudziestolecie. Jedna z najpopularniejszych polskich formacji zaprezentuje zgromadzonej publiczności materiał z najnowszego, jubileuszowego albumu. Bilety dostępne w sprzedaży!

Rok 2021 to dla Happysad wyjątkowy czas. W ciągu drugiego półrocza zespół i fanów czeka seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia działalności. Niedawno, ukazało się jubileuszowe, dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, na którym znajdziecie zarówno nowe, premierowe utwory takie jak Do rana przyłóż, Żyjemy czy Już mi lżej, ale także odświeżone hity Mów mi dobrze, Nie będziem płakać czy kultowe już Zanim pójdę w formie remixu! Jestem pewna że ta odświeżona wersja śmiało mogłaby zagościć na klubowych parkietach. A płyta to dopiero początek! Co czeka nas dalej? W październiku – książka Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad, zostanie wydana przez Agorę SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej.

Czego spodziewać się po tych wyjątkowych jubileuszowych koncertach?

Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce – utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery – czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów. Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów!

– mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński

Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował ani zespół (nagrywając płytę) ani jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.

Swoje wejściówki na koncert zdobędziecie TUTAJ.

A nowa płyta do przesłuchania m.in. na Spotify!

Do zobaczenia w Stodole!