Newsroom

Igor Herbut wyrusza w trasę promującą album “Chrust”

Fot. Materiały Prasowe / Agora Muzyka

Fot. Materiały Prasowe / Agora Muzyka

Po ogromnym sukcesie  albumu  Igora Herbuta, nominowanego do Fryderyka w kategorii “Muzyka Poetycka”, przyszedł czas na jego pierwszą trasę z solowym materiałem.  Niesamowita reakcja publiczności po dwóch przedpremierowych koncertach we Wrocławiu i w Wieluniu  sprawiła, że artysta zdecydował się na zagranie  jeszcze 9 koncertów z materiałem z płyty “Chrust”.

Sam Igor zdradził swoje odczucia:

 „Gdy widziałem ze sceny reakcje ludzi, zeszklone oczy publiczności, wiedziałem, że musimy zagrać ten materiał w jeszcze kilku wyjątkowych miejscach – mówi Igor Herbut. – Po koncertach ludzie pisali do mnie, że nigdy nie przeżyli niczego bardziej magicznego i że nigdy nie czuli tak wiele emocji w jednym momencie. To bardzo wzruszające, bo i ja to samo czuję na scenie. Ale to nie tylko moja zasługa. Ten cudowny klimat wprowadza też scenografia stworzona przez mojego przyjaciela, na którego nie bez przyczyny mówimy Czarodziej…”

Nie ma wątpliwości, że cała płyta “Chrust” jest niezwykle emocjonalna, wręcz magiczna. Artysta zaprasza nas do swojego intymnego świata, gdzie ukazał swoje najróżniejsze przeżycia. Ukazuje nam cząstkę siebie i obnaża przed nami swoją duszę. Koncerty zapewne dostarczą wielu wzruszeń, wrażeń, ale także i przemyśleń. W płycie zawarta jest wyjątkowa wrażliwość, a doznanie jej w wydaniu “na żywo” musi być niezwykle inspirującym doświadczeniem.  Jeżeli ktoś oczekuje od koncertów nie tylko pięknej muzyki, ale i głębszego wejrzenia w swoją duszę lub ukojenia, koncert z tej trasy będzie idealnym wyborem.

Trasa koncertowa obejmuje następujące miasta:

22.10 Toruń

23.10 Poznań

24.10 Szczecin

07.11 Gdańsk

10.11 Warszawa

14.11 Łódź

27.11 Wrocław

01.12 Lublin

04.12 Kraków

Bilety na koncerty, można kupić na ebilet.pl i eventim.pl

Autorka tekstu: Karolina Szumlak