Newsroom

Daria Zawiałow zapowiada halową trasę koncertową pt. Trasa 92’

Daria Zawiałow powraca po krótkiej przerwie! W ubiegłym tygodniu ukazał się nowy singiel, zapowiadający kolejny album. To nie koniec niespodzianek – artystka zapowiedziała trasę koncertową! Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Wraz z końcem trasy koncertowej “Metroplis…wojen nie będzie” promującej album pt. “Wojny i Noce” Daria Zawiałow zapowiedziała krótką przerwę w działalności artystycznej. Na szczęcie nie trwało to zbyt długo, bo po niemal pół roku ukazał się nowy singiel! Wydana w ubiegłym tygodniu piosenka pt. “Fifi Hollywood” jest zapowiedzią czwartego albumu w jej dyskografii.

Trasa 92’ rozpocznie się w grudniu premierowym koncertem w warszawskim Torwarze. Pozostałe pięć halowych występów odbędzie się wiosną przyszłego roku. Artystka zaprezentuje przede wszystkim materiał z nadchodzącego albumu, a także nowe aranżacje znanych już piosenek.

Daria Zawiałow zapowiadając trasę koncertową, przyznaje:

„Wracamy! Wreszcie! 5 miast, 5 hal! Nie ukrywam, jest to dla nas miażdżące. Ja i chłopaki jesteśmy mega zajarani, gotowi do działania i już nie możemy się doczekać!!! Nie mogę zdradzić jeszcze zbyt wielu szczegółów, będę stopniowała napięcie i odkrywała karty wraz ze zbliżającą się premierą nowego albumu, ale będzie ajajajaj! BĄDŹCIE Z NAMI!”

2.12.2023 / Warszawa, COS TORWAR – koncert premierowy*

16.02.2024 / Gdańsk, ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

24.02.2024 / Wrocław, HALA STULECIA

9.03.2024 / Kraków, TAURON Arena Kraków

30.03.2024 / Poznań, SALA ZIEMI Poznań Congress Center

28.04.2024 / Warszawa, COS TORWAR

Bilety są już dostępne w sprzedaży online!