Newsroom

#16 Muzyczna Ściąga: 12.04-19.04

Kolejny tydzień za nami, a my ponownie jesteśmy dozgonnie wdzięczni artystom za ogrom muzycznych niespodzianek. Pomimo obecnej sytuacji, nowych utworów nie brakuje. Artyści wzięli sprawy w swoje ręce i wrzucają aktywnie do sieci swoje nowe numery. Sprawdźcie, co tym razem poleciało w naszych głośnikach.

Margaret nie idzie na kompromis

Margaret zaprezentowała swój nowy utwór “Przebiśniegi” tym samym odpowiadając na wiele próśb od fanów o publikację tego numeru. Tym kawałkiem artystka po raz kolejny pokazała, że idzie w innym kierunku muzycznym – nie zgadzając się na żadne kompromisy. Margaret zapowiada także premierę swojego nowego albumu, która ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Igor Herbut wydał swoją solową płytę “Chrust”

Tym razem bez wsparcia zespołu LemON, lider grupy – Igor Herbut – wydał solowy, długogrający album “Chrust”. Jak sam podkreśla, krążek ten jest niesamowicie szczery i zupełnie niestworzony pod to, co jest grane w radiach choć oczywiście obecność tych utworów w rozgłośniach bardzo, by go ucieszyła. Więcej na temat premiery tego wydawnictwa możecie przeczytać tutaj, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia klipu do utworu “Tańczmy”, który promuje tę płytę.

Sam Smith oraz Demi Lovato połączyli siły

Są takie duety, których nikt się nie spodziewał, pomimo, że bardzo ich potrzebowaliśmy. Jak się okazuje, Sam Smith oraz Demi Lovato idealnie ze sobą współgrają i w sposób naturalny uzupełniają się muzycznie. Ich wspólny utwór “I’m Ready” to idealna propozycja na tegoroczny sezon letni. Może to dopiero początek współpracy? Chętnie posłuchalibyśmy czegoś więcej od tej dwójki!

“Why We Ever” to kolejny utwór promujący solowy album Hayley Williams

Premiera debiutanckiego solowego albumu wokalistki zespołu Paramore – Hayley Williams – zbliża się wielkimi krokami. Artystka jednak nie przestaje zasypywać fanami utworami z nadchodzącego krążka. Kolejną odsłoniętą kartą został utwór “Why We Ever”. Premierę albumu zaplanowano na 8 maja.

“Wildflower” to kolejny singiel 5SOS promujący album “Calm”

Australijska grupa 5 Seconds of Summer wybrała utwór “Wildflower” na kolejny singiel promujący ich najnowszy album “Calm”. Pomimo panującej obecnie sytuacji chłopakom udało się pomyślnie przeprowadzić realizację teledysku – kawał dobrej roboty, sprawdźcie sami!