Newsroom

#44 Muzyczna Ściąga: 29.05-05.06

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

W tym tygodniu to Igor Herbut wprowadza nas swoimi “Krokami” w niebywale wakacyjny klimat i co więcej, daje nadzieję na przyszłość. Natomiast Dua Lipa skutecznie wpasowuje się we wszelkie nadchodzące imprezy. Każdy z artystów, wydając w tym momencie swój singiel, walczy o miano zostania wakacyjnym hitem – nie tylko w rozgłośniach radiowych, ale co najważniejsze w głośnikach swoich słuchaczy. Co w takim razie zagrało u mnie w ubiegłym tygodniu? Sprawdźcie.

“Kroki”, czyli nowy singiel Igora Herbuta

Debiutancki solowy album Igora Herbuta – lidera zespołu LemON – ukazał się tuż w środku rozwijającej się pandemii, a mianowicie 17 kwietnia ubiegłego roku. Premiera tego krążka została przełożona dwa razy, ze względu na panującą sytuację, jednak za drugim razem wokalista zrobił fanom niespodziankę i przyspieszył termin wydania swojej muzyki. “Chrust” wciąż uderza dokładnie tam, gdzie powinien – prosto w emocjonalną część każdego człowieka. Igor Herbut jeszcze nie odstawił na bok promocji tego krążka i dziś prezentuje “Kroki” wraz z teledyskiem.


Wesprzyj twórczość Igora Herbuta i zamów album “Chrust”

Nowy klip Duy Lipy

Idąc tropem sukcesu, Dua Lipa postanowiła wydać reedycję swojego świetnie sprzedającego się krążka “Future Nostalgia”, którą nazwała “The Moonlight Edition”. Tym sposobem kontynuacja promocji świetnie przyjętej płyty wciąż trwa, a dodatkowo, fani artystki doczekali się “Love Again” jako kolejnego singla, który otrzymał także swój wizualny obrazek.


Wesprzyj twórczość Duy i zamów album “Future Nostalgia (The Moonlight Edition)”

Powrót CHVRCHES i to w duecie!

CHVRCHES wspólnie z Robertem Smithem wypuścili swój drugi singiel “How Not To Drown”, który jest kolejną zapowiedzią ich nadchodzącego, czwartego w karierze albumu “Screen Violence”. Nowe wydawnictwo grupy pojawi się już 27 sierpnia. Co więcej, w tym roku zespół obchodzi swoje 10-lecie w branży muzycznej.

Kolejny utwór Billie Eilish pokazujący artystkę w nowej odsłonie

Już w przyszłym miesiącu ukaże się nowy album Billie Eilish “Happier Than Ever”, który jednocześnie zostanie następcą jej światowego hitu, czyli krążka “when we all fall asleep, where do we go?”. “Lost Cause” to drugi singiel, który uchyla nam rąbka tajemnicy na temat kierunku, w jakim zmierza artystka. Swoją nową płytę Billie Eilish zamierza promować światową trasę, ale nie szukajcie biletów – wszystkie koncerty zostały już wyprzedane.


Wesprzyj twórczość Billie Eilish i zamów album “Happier Than Ever”