Newsroom

#49 Muzyczna Ściąga: 21-28.08

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Pomimo że wakacje powoli się kończą, to artyści jeszcze nie zwalniają tempa i wciąż wypuszczają swoje nowości, które idealnie sprawdzą się przy ostatnich promieniach letniego słońca. Posłuchajcie, co tym razem zwróciło naszą uwagę w ubiegłym tygodniu.

Saszan w duchu #GirlPower

Nowy utwór “SERUM” Saszan, który powstał w duecie z AdMa to istny #GirlPower song. Artystka pokazała, ze stoi murem za kobietami, które kiedykolwiek poczuły się zranione, bądź też wykorzystane przez mężczyzn. Dodatkowo klip wyprodukowany na potrzeby utworu został dopięty na ostatni guzik i owiany ciekawą choreografią taneczną.

Halsey wydała nowy album

Zapowiadany przez Halsey album “If I Can’t Have Love, I Want Power” właśnie ujrzał światło dzienne. Artystka tym razem pokazała swoją wrażliwość muzyczną od zupełnie innej strony, tym samym podkreślając, że nie boi się eksperymentów.


Wesprzyj twórczość Halsey i zamów jej nowy album

Yungblud z kolejnym pełnym emocji utworem

Yungblud, pomimo że jest na scenie muzycznej od całkiem niedawna, to naprawdę robi wszystko, by nikt nie zapomniał o nim nawet na 5 minut. Idąc za ciosem, muzyk wydał kolejny nowy utwór zatytułowany “fleabag”, który, jak to ma Dominic w zwyczaju, jest idealnym przesłaniem dla młodego pokolenia. Pełen emocji utwór przypomina także o legendach rockowej muzyki, a mianowicie – o Nirvanie.

Wrażliwa odsłona Natalii Szroeder

Nowe muzyka od Natalii Szroeder nabrała innego, głębszego charakteru. Taki właśnie jest także jej najświeższy utwór “Para”, w którym artystka wylewa swoje prawdziwe emocje – smutki i żale. Tym singlem Natalia promuje swój nadchodzący album, którego premiera już niebawem.

Nowy dokument muzyczny Billie Eilish na Disney+

Pomimo że na Apple TV znajduje się już film dokumentalny o Billie Eilish, to artystka nie zwalnia tempa i wspólnie z platformą Disney + wkrótce zaprezentuje swoją muzyczną produkcję, która promuje nie tylko jej najnowszy album “Happier Than Ever”, ale także podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia młodej artystki.


Wesprzyj twórczość Billie Eilish i zamów jej najnowszy album

“Brutal” nowym singlem Olivii Rodrigo

Pokazując swoją bardziej zadziorną i rockową stronę, Olivia Rodrigo wybrała utwór “brutal” na swój kolejny singiel promujący jej debiutancki album “Sour”.


Wesprzyj twórczość Olivii Rodrigo i zamów jej debiutancki album

Urzekająca Helaine Vis

Helaine Vis miałam przyjemność zobaczyć i usłyszeć podczas poznańskiego festiwalu Spring Break. Pomimo że widziałam ją z oddalonego okna jednej z kamienic położonej na Starym Rynku, to udało mi się w pełni posłuchać jej twórczości. Helaine Vis to artystka wybitna, z ogromnym potencjałem. Właśnie wypuściła utwór “Ice”, który jest idealnym odzwierciedleniem moich słów – koniecznie dajcie jej szansę i czujnie obserwujcie.

Demi Lovato w szczerym utworze “Melon Cake”

Do najnowszego albumu Demi Lovato “Dancing with the devil… the art of starting over” wciąż wracam z ogromnym sentymentem. Artyści zawsze starają się wydać coś szczerego, ale tak szczerych albumów jak ten jest bardzo mało. “Melon Cake” to właśnie jedna z tych piosenek, która obrywa Demi z resztek prywatności i pokazuje czarne zakamarki ich kariery, czy też dorastania. Ciesze się, że to właśnie ten utwór został singlem, bo zakładam, że nie była to prosta decyzja, ale ważne, by więcej osób poznało historię Demi.


Wesprzyj twórczość Demi Lovato i zamów jej najnowszy album