Newsroom

KARAŚ/ROGUCKI wystąpią w Toruniu

Już niebawem duet KARAŚ/ROGUCKI zaprezentuje swój “Ostatni Bastion Romantyzmu” w toruńskim CKK Jordanki. Bilety jeszcze są dostępne w sprzedaży – nie przegapcie takiej okazji!

Jakiś czas temu dwa uznane zespoły na polskim rynku muzycznym ogłosiły zawieszenie działalności – Coma i The Dumplings. A to z kolei spowodowało powstanie nowego duetu, którym oczywiście jest KARAŚ/ROGUCKI. W tym tandemie Kuba Karaś odpowiada za produkcje, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, z kolei obaj dopieszczają muzykę. Zimą ubiegłego roku wydali album pt. “Ostatni Bastion Romantyzmu”. Opisując tę płytę, przyznali, że jest to “11 opowieści o miłości w czasach cybernetycznej zarazy”.

Panowie zdradzili już, że wspólnie planują nagrać nowy materiał, czego pierwszym efektem jest utwór pt. “Bezpieczny Lot”, który został nagrany we współpracy z Julią Wieniawą. W ostatnich tygodniach ukazał się kolejny nowy utwór – “Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz”.

Koncert w CKK Jordanki

Duet ma przed sobą kilka wrześniowych koncertów, a wśród nich występ w Toruniu, na który my również planujemy się wybrać. Zagrają 3 września w Sali Koncertowej CKK Jordanki. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Pamiętajcie, że kupowanie biletów na koncerty jest też formą wspierania artystów!