Newsroom

#28 Muzyczna Ściąga: 14.11-21.11

W tym tygodniu Mery Spolsky wypuściła do sieci swój hymn dla kobiet, Shawn Mendes ujawnił gościa specjalnego ze swojej najnowszej płyty, LP wróciła po przerwie, Miley nagrała gorący teledysk z Duą Lipą, a MARINA wygłosiła swój manifest do mężczyzn. Aż cieżko uwierzyć, ze to wszystko rzeczywiście miało miejsce w ciagu ostatnich 7 dni. Zapinajcie pasy i sprawdźcie najgorętsze muzyczne nowości z ostatniego tygodnia.

Z góry sorry, ale KAŻDA DZIEWCZYNA MA WIERZYĆ W SIEBIE!

Mery Spolsky wybrała utwór “Sorry From The Mountain” na kolejny singiel promujący jej najnowsze wydawnictwo “Dekalog Spolsky”. Czyżby artystka stworzyła właśnie hymn dla wszystkich kobiet? Na to wygląda! Od pierwszego przesłuchania tego właśnie utworu nasze nogi rwały się do tańca, a serce biło w rytm muzyki. Nic więc dziwnego, że Mery zgodnie ze swoją intuicją wybrała ten właśnie utwór na singiel. Nagrany do niego teledysk dodał mu dodatkowej energii, zwłaszcza, że sama artystka jest w nim otoczona wieloma silnymi kobietami. W klipie nie zabrakło także elementu wsparcia dla Strajku Kobiet. Zachęcamy do zakupu albumu “Dekalog Spolsky” z legalnego źródła.

Ciekawostka: W teledysku gościnnie występuje nasza redaktorka: Dominika Tarka – gratulacje! #GirlPower

Shawn Mendes oraz Justin Bieber we wspólnym utworze!

To właśnie na ten duet czekała cała branża muzyczna. Shawn Mendes obecnie przygotowuje się do wydania swojego nowego albumu “Wonder”, którego premiera już 4 grudnia, a jak się okazuje, gościem specjalnym w utworze “Monster” z tego właśnie wydawnictwa jest sam Justin Bieber. Czy Shawn mógł jeszcze bardziej nas zaskoczyć? Dwa topowe głosy muzyki komercyjnej pokazały swoją nieskazitelną siłę i porwały serca już milionów fanów na całym świecie. Duet ten cieszy się tak sporym zainteresowaniem, że w niecałe 48h ich teledysk zdobył ponad 13 mln wyświetleń. Brawo Panowie!

Nowy singiel od LP

LP ma na swoim koncie już dwa albumy, w tym “Heart To Mouth” wydane w 2018 roku. Artystka właśnie wypuściła zupełnie nowy utwór “How Low Can You Go” i wszystko wskazuje na to, że wokalistka małymi kroczkami przymierza się do wydania nowego materiału. Przyznamy, że tęskniliśmy za nowościami od LP i z zaciekawieniem czekamy na ujawnienie więcej szczegółów odnośnie nowego albumu!

Bezkompromisowy duet Miley Cyrus z Duą Lipą

Sam utwór “Prisoner” nie zrobił na nas większego wrażenia, jednak w połączeniu z teledyskiem wyszła z tego totalna petarda! Miley Cyrus zaprosiła do tego singla charyzmatyczną Duę Lipę i jak się okazuje, nie mogła trafić lepiej. Między dwoma artystkami czuć niesamowitą chemię, która przyczyniła się do powstania genialnego teledysku oddającego przekaz utworu. Miley, może warto zaprosić Duę do jeszcze jednego utworu? Przypominamy, że już w tym miesiącu ukaże się najnowszy album “Plastic Hearts”, który można zamawiać tutaj ze sprawdzonego legalnego źródła.

MARINA nie chce żyć w świecie mężczyzn

Na świecie dzieje się wiele dziwnych rzeczy, które ciężko zrozumieć. Polityka jest bardziej skomplikowana niż kiedykolwiek. Artyści także nie potrafią w tym temacie siedzieć cicho – i bardzo dobrze! Tym razem swój głos zabrała MARINA w utworze “Man’s World”, który dość szybko spotkał się ze sporym uznaniem. Singiel ten to prawdopodobnie rozpoczęcie nowej ery w karierze artystki.