Newsroom

Wyrusz w trasę online razem z Zagi i twórzcie razem piosenkę! #PoDomuTour2

Obecne czasy pandemii zweryfikowały możliwości koncertowe wszystkich artystów na całym świecie. Jedni podjęli rękawicę próbując streamować małe występy online, inni wykorzystali lato i poluzowanie obostrzeń na występy plenerowe, a jeszcze inni szukają niekonwencjonalnych rozwiązań, takich jak na przykład… trasa koncertowa online! Bo przecież robić „nic” to nie sztuka! Zagi nie poddaje się i pomimo pandemii – wraz ze swoim zespołem wyrusza w trasę #podomutour2 – ONLINE! To już druga tego typu trasa online artystki, która ostatnim razem zaowocowała utworem „Niepokoje” a następnie albumem „Prześwit” stworzonym w całości wspólnie z fanami! Serdecznie zapraszamy na kolejną część tego niesamowitego sposobu na podtrzymanie ducha koncertów!

Postać Zagi przedstawialiśmy Wam już wcześniej w obszernej recenzji jej albumu, który wydała właśnie jako owoc trasy wiosenno-letniej #PoDomuTour1. Jak czytamy w jej bio – Zagi gra na instrumentach strunowych – gitarach, oraz ukulele. Inspiruje się otaczającym ją światem. Pisane przez nią piosenki są formą pamiętnika, w którym opisuje to, co czuje w niebanalny sposób. W swojej twórczości przeplata zamiłowanie do grafiki i filmu – jest autorką opraw graficznych swoich albumów i prowadzi swój kanał na youtube! Pod tym pseudonimem Zagi – jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 2011 roku, ale początki jej twórczości sięgają znacznie dalej – artystka pierwsze swoje kompozycje zaczęła tworzyć już w podstawówce i od tego czasu pisanie piosenek jest nieodłączną częścią życia i formą wyrazu. Całość możecie przeczytać tutaj.

Druga edycja trasy składa się z 5 wydarzeń online w tym: songwriting camp podczas którego przybyli goście będą mieli szansę stworzyć z artystką utwór od zera, mini występy solo oraz duetowe, możliwość uczestniczenia w procesie aranżacji instrumentów do utworu stworzonego wspólnie podczas songwriting campu, oraz wyjątkowy koncert akustyczny który Zagi zagra razem ze swoim zespołem!

Tym razem postanowiłam pójść o krok dalej i jeszcze bardziej podzielić się z wszystkimi moim procesem twórczym! Myślę, że każdemu z nas brakuje koncertów i wydarzeń kulturalnych, dlatego postanowiłam ponownie wyruszyć w trasę #podomutour i dostarczyć moim słuchaczom trochę rozrywki! Tym razem będę transmitować nie tylko z pomieszczeń mojego mieszkania ale również odwiedzę moich kolegów z zespołu w ich czterech kątach! – mówi Zagi

Poprzednia trasa #podomutour zaowozowała utworem „Niepokoje” i zainspirowała do niesamowicie ciekawego projektu, jakim była cała seria songwriting campów – podczas których wspólnie z fanami, Zagi stworzyła album „Prześwit”  Zapraszamy do przesłuchania albumu – jeżeli lubicie alternatywne, pop-rockowe klimaty, ten materiał na pewno dobrze Wam się przyjmie!

Rozkład jazdy:
Przystanek 1 | 20.11 piątek godz. 19.00 | Songwriting camp na chacie u Zagi 
Przystanek 2 | 22.11 niedziela godz. 19.00 | Tłuczemy w gary na kwadracie u Gumisia
Przystanek 3 | 27.11 piątek godz. 19.00 | Basujemy na salonach u Pata
Przystanek 4 | 29.11 niedziela godz. 19.00 | Liczymy struny w izbie Maćka
Przystanek 5 | 6.12 niedziela godz. 20.00 | Koncert finałowy

Bilety na poszczególne wydarzenia jak i karnet na całą trasę #podomutour2 w niższej cenie znajdziesz na www.popcornrecords.pl/sklep