Newsroom

Zagi ponownie w pełnym składzie (i z gośćmi) w Warszawie!

Już 24 marca tj. w najbliższy czwartek w warszawskim klubie Hydrozagadka wystąpi Zagi wraz ze swoim zespołem! Artystka zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu pt. “Prześwit” stworzonego wspólnie z fanami – online, podczas pandemii. Podczas koncertu usłyszymy również zupełnie nowe piosenki, które dopiero znajdą się w Internecie w nadchodzących miesiącach, nie zabraknie też singla “na haju w maj” który od kilkunastu tygodni podbija serca słuchaczy na liście przebojów radia MUZO.FM!

Zagi to niesamowicie pozytywna i energetyczna songwrtiterka, która przemierza kraj grając swoje piosenki w nietypowych miejscach. W zeszłym roku, zagrała ponad 50 koncertów – a jak wiemy, czasy są trudne, więc jest to fakt zasługujący na wyróżnienie! Artystka zawiązała współpracę z agencją Borówka Music, dzięki czemu promuje swój materiał na przykład w domach u ludzi! Serio. Wyobraźcie sobie, że do Waszej chaty wbija ktoś na koncert! To jest możliwe – o ile macie tylko chęci i miejsce by pomieścić więcej niż powiedzmy… 10 osób 😉

Ale nie o tym tekst – wróćmy do Zagi, bowiem koncert będzie wyjątkowy. W ostatnim czasie nie było zbyt wielu okazji by usłyszeć ją w pełnym składzie, gdyż głównie były to koncerty w duecie z którymś z członków jej zespołu. Dlatego jeżeli macie ochotę poskakać pod sceną przy pełnych aranżacjach – tym bardziej zachęcam do wybrania się na ten koncert! Ze swojej strony, serdecznie polecam, bo pamiętam świetny koncert w lipcu, w Warszawie Głównej. Tam co prawda nie było możliwości by poskakać pod sceną, bo był to jeden z pandemicznych koncertów – siedzieliśmy sobie, chillując na leżaczkach. Tym bardziej mam niedosyt po tamtym, więc ja – będę, a Wy?

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie jesteście przekonani, to warto wspomnieć, że Zagi na swoim koncie ma 5 albumów, supportowała takich artystów jak Happysad, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki, Mela Koteluk, LemON, Pablopavo i ludziki i wiele innych! Występowała też na scenach największych festiwali takich jak Pol’and’Rock Festival, Orange Warsaw Festival, czy Spring Break! Dodatkowo, a na scenie usłyszymy gości – Suzię oraz Vellow. Na pewno będzie dużo energii, przekrój twórczości – dobry sposób aby miło spędzić czwartkowy wieczór!

Bilety można kupić online w bileterii GOOUT – https://goout.net/pl/bilety/zagi/uuhm/