Newsroom

#43 Muzyczny Alarm: Kwiecień 2022

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Nie mamy żadnych wątpliwości, że kwiecień będzie miesiącem sanah i jej “uczty”, która co tu więcej mówić – będzie prawdziwą ucztą dla koneserów dobrej muzyki. Warto jednak swoją uwagę poświęcić także dwóm równie intrygującym premierom, a będą nimi: nowe wydawnictwo od Camili Cabello oraz wyjątkowy album “bez prądu” od Natalii Kukulskiej.

sanah – “uczta”

Data premiery: 15.04.2022 r

Sanah nie zwalnia tempa i po krótkiej przerwie wraca z impetem. Zapowiedziana jakiś czas temu trasa “uczta” jakiś czas temu wzbogaciła się o gości na każdym z koncertów. Teraz – jak się okazuje, z każdym z nich artystka wykona nową piosenkę! Mało tego – wszystkie one zostaną wydane przed rozpoczęciem trasy i zebrane w pełny album. Coś jak Ed Sheeran i jego “No. 6 Collaborations Project” – z tym że, nie było tu powiązanej trasy, była po prostu płyta z samymi współpracami. Pierwsze utwory, które miały premierę to rozrywające serce “mamo tyś płakała” z Igorem Herbutem, lekko skoczne i pocieszne “szary świat” wraz z Kwiatem Jabłoni, wzruszająca “Czesława” z Natalią Grosik z Mikromusic oraz najnowsza premiera gdzie sanah opowiada “tęsknię sobie” a towarzyszy jej Artur Rojek. Wśród gości pojawi się jeszcze m.in. Dawid Podsiadło czy Daria Zawiałow i jestem bardzo ciekawa tych współprac. Również intryguje mnie, na którego z gości trafię w trakcie warszawskich koncertów, bo jak na razie nie ma na to żadnej sensownej teorii. Pożyjemy, zobaczymy…


Tutaj możesz zamówić album “Uczta” i wesprzeć twórczość Sanah


Premierę płyty poleca: Dominika Tarka

Camila Cabello – Familia

Data premiery: 08.04.2022 r

Bez cienia wątpliwości nadchodzący album Camili Cabello “Familia” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w jej karierze. Powodów, dla których warto być podekscytowanym, z okazji premiery tego krążka, jest wiele. Oczywiście na pierwszym planie możemy zauważyć kilka burzliwym ostatnich miesięcy w życiu artystki, które z pewnością przeleją się na utwory, które finalnie usłyszymy na płycie. Oprócz kwestii prywatnych Camila jako artystka udowodniła, że na jej muzykę po prostu warto czekać. To mieszanka kubańskich rytmów w połączeniu z klasyczną popową muzyką. Singiel “Bam Bam” w duecie z Edem Sheeranem skutecznie rozgrzał słuchaczy i zachęcił, by poczekać na całą resztę piosenek z wydawnictwa “Familia”.


Tutaj możesz zamówić album “Familia” i wesprzeć twórczość Camili Cabello


Natalia Kukulska MTV Unplugged

Data premiery: 22.04.2022 r

Jeśli kiedykolwiek w swoim życiu mieliście okazję usłyszeć Natalię Kukulską na żywo, to zapewne tak mocno jak ja wyczekujecie tego wydawnictwa. Jestem pewna, że MTV Unplugged w jej wydaniu będzie czymś absolutnie magicznym. Smaczkiem, który został już ujawniony, są, chociażby wyjątkowi goście specjalni: w tym przypadku będzie to Igor Herbut oraz Natalia Szroeder. Na płycie w wersji “bez prądu” usłyszymy utwory z najnowszej płyty Natalii, jaki i klasyki, które na dobre uplasowały się w naszych sercach. Warto więc oczekiwać premiery, która została zaplanowana na koniec kwietnia, bo właśnie wtedy Natalia Kukulska ponownie oczaruje nas swoim głosem i wyjątkowymi interpretacjami.


Tutaj możesz zamówić album MTV Unplugged i wesprzeć twórczość Natalii Kukulskiej


Premiery płyt poleca: Sara Migaj