Newsroom

#60 Muzyczna Ściąga: Machine Gun Kelly & Bring Me The Horizon, Charli XCX, Natalia Szroeder & Vito Bambino, Sanah & Kwiat Jabłoni

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Wszystko wskazuje na to, że duety są aktualnie w modzie. No dobra, umówmy się, że nigdy z niej nie wyszły, ale w ostatnim czasie artyści z większą chęcią niż zazwyczaj wchodzą w kolaboracje i co jest najbardziej zaskakujące, wypadają one naprawdę świetnie. Nawiązując do Machine Gun Kelly, który zaprosił na swój nowy album Bring Me The Horizon, uważam ten gest za świetny ukłon w kierunku ostrzejszych brzmień, oczywiście nie zapominając o tym, co zapoczątkował Ed Sheeran. Jak się również okazało, materiał z wydanego już albumu wciąż można zmienić! Tym sposobem Natalia Szroeder zamknęła erę swojego albumu, wybierając na finałowy singiel jeden z gotowych utworów z płyty, ale modyfikując go przez udział wymarzonego gościa. Skupiając się jeszcze na duetach, przejdźmy do niebywale utalentowanej Sanah, która na ten moment wzbudza ogromne zainteresowanie swoim nowym projektem muzycznym, a pierwsi ujawnieni goście rzeczywiście świetnie wpisują się w tytułową “Ucztę”.

Machine Gun Kelly w duecie z Bring Me The Horizon

Od premiery nowego albumu Machine Gun Kelly dzielą nas tak już naprawdę dni. W najbliższy piątek muzyk zaprezentuje swój szósty długogrający, studyjny album “mainstream sellout”. Zanim jednak dojdziemy do oficjalnej premiery, możemy posłuchać kolejnego utworu promującego nadchodzące pop-punkowe wydawnictwo. Nadając płycie jeszcze więcej rockowego brzmienia Machine Gun Kelly zaprosił zespół Bring Me The Horizon do kolaboracji w utworze “maybe”. To jednak niejedyny duet, który usłyszymy na płycie. Możemy się spodziewać także ujawnionego wcześniej “Ay!” z Lil Waynem, czy “Emo Girl” z WILLOW oraz nadchodzących, owianych wciąż tajemnicą kolaboracji z blackbearem, iann diorem i Gunna & Young Thug.


Tutaj możesz kupić płytę “mainstream sellout” i wesprzeć twórczość Machine Gun Kelly

Charli XCX z nowym albumem

Charli XCX nie zwalniając tempa i trzymając się brzmienia, w którym czuje się najlepiej, wydała swój nowy krążek zatytułowany “Crash”. Artystka promowała album serią singli, a w czasie premiery wydawnictwa wypuściła klip do utworu “Every Rule”.


Tutaj możesz kupić płytę “Crash” i wesprzeć twórczość Charli XCX

Natalia Szroeder zamyka erę albumu “Pogłos” z gościem specjalnym

Natalia Szroeder wypuściła singiel “Późne godziny” w odświeżonej wersji, której nikt się nie spodziewał. Ostateczna wersja utworu miała brzmieć inaczej, jednak kwestie logistyczne nie pozwoliły na realizację pomysłu. Na szczęście wizję artystyczną artystki udało się zrealizować, pomimo odbytej już premiery zarówno płyty, jak i samego albumu. Tym samym promocja albumu “Pogłos” została zamknięta dzięki specjalnej wersji utworu “Późne godziny” w duecie z wyjątkowym gościem, jakim bez wątpienia jest Vito Bambino. Tę wersję zapewne pokocha wielu słuchaczy, bo na takie kolaboracje czeka się długie lata. Tym magicznym akcentem Natalia Szroeder zamyka erę albumu “Pogłos” i jednocześnie zachęca, by wypatrywać dat nadchodzących koncertów.


Tutaj możesz kupić album “Pogłos” i wesprzeć twórczość Natalii Szroeder

Kwiat Jabłoni kolejnymi gośćmi projektu “Uczta”

Sanah kontynuuje swój tajemniczy projekt “Uczta”, z którym wyrusza także w trasę koncertową. Artystka zaskoczyła nas chwytającym za serce duetem z Igorem Herbutem, ale jak się okazuje – to nie koniec niespodzianek. Tym razem Sanah zasiadła do stołu z Kwiatem Jabłoni, gdzie podczas spotkania powstało ujmujące “Szary Świat”. Na ten moment każda prezentowana przez artystkę muzyczna propozycja brzmi nad wymiar dobrze, co oznacza, że projekt ten może okazać się kolejnym sporym sukcesem w karierze Sanah.


Tutaj możesz kupić album “Uczta” i wesprzeć twórczość Sanah