Newsroom

Palaye Royale + Badflower wystąpią w Polsce!

Fot. Materiały Prasowe / Winiary Bookings

Fot. Materiały Prasowe / Winiary Bookings

Koncerty wracają do łask i wszystko wskazuje na to, że już naprawdę na dobre! Głosy z każdej strony mówią, że to właśnie rok 2022 będzie przepełniony po same brzegi występami na żywo. My już zaczynamy zapełniać nasz kalendarz koncertami i jednocześnie spieszymy poinformować, że do zagranicznych artystów, którzy zamierzają niebawem odwiedzić nasz kraj, dołączyły zespoły: Palaye Royale i Badflower, którzy w ramach wspólnej trasy koncertowej odwiedzą Warszawę!

Zespół Palaye Royale odwiedził nasz kraj w 2020 roku, kiedy to dosłownie w ostatnim momencie udało im się wystąpić przed polskimi słuchaczami, bo zaledwie chwilę później wszelkie muzyczne spotkania zostały wstrzymane… do odwołania. Na szczęście fanom nie przyszło długo czekać na ich powrót, bo już za moment, a dokładnie po 2 latach ponownie zagrają dla nich na żywo. Wraz z ogłoszeniem trasy koncertowej zespół zapowiedział wkroczenie w nową erę, co oznacza, żę podczas występu będzie można usłyszeć także zupełnie nowy materiał muzyczny Palaye Royale! Takiej okazji nie można przegapić.

Amerykańska grupa muzyczna Badflower nie jest mi nieznana. Miałam przyjemność usłyszeć na żywo ten zespół u naszych sąsiadów, a mianowicie w Berlinie, dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć – nie możecie przegapić ich występu na żywo. Josh Katz, lider grupy, to wulkan energii, który zaraża tłum stojący pod sceną do wspólnej, niekończącej się zabawy. Nie ma on problemu z łapaniem kontaktu z publicznością, czy też z rozmowami pomiędzy jedną a drugą piosenką. Grupa w 2019 roku wydała swój długo zapowiadany, debiutancki album “OK, I’M SICK”, który był promowany takimi utworami, jak “XANAX”, “Ghost”, “Promise Me”, czy też “Heroin”. W swoich utworach Badflower są nadzwyczaj szczerzy i nie ukrywają emocji, które wraz z tworzoną muzyką naturalnie z nich wypływają. Aktualnie zespół przygotowuje się do wydania drugiego w swojej karierze krążka, który do tej pory został zapowiedziany takimi utworami, jak “30” i “F*ck The World”.

Co, gdzie, kiedy?

Palaye Royale + Badflower

20 marca 2022 roku o godz. 19:00

klub Progresja, Warszawa

Kup bilety: www.winiarybookings.pl