Newsroom

Festiwal Rock For People zbliża się wielkimi krokami

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Rock for People powraca w 2023 roku z kolejną, już 27. odsłoną festiwalu. Idąc za ciosem i odpowiadając na potrzeby miłośników tego wydarzenia, organizatorzy postanowili nie tylko na szerokie grono znanych i lubianych zespołów, ale także na rozszerzenie eventu o jeszcze jeden dodatkowy dzień. Tym sposobem zyskujemy aż 4 dni dobrej muzyki, tuż za polską granicą.

Jak się okazuje, nie trzeba wybierać się za ocean, by móc uczestniczyć w wydarzeniu, którego line-up wykracza poza granice wyobrażeń. Rock for People to festiwal, który zaskakuje obecnością wielu cenionych muzyków, których absolutnie nikomu nie trzeba przestawiać. To wydarzenie brzmi niczym odpowiedź na jedno z od niedawna popularnych amerykańskich eventów, które również zrzesza publiczność po to, by uczcić uwielbiane przez wielu rockowe brzmienie. Tym bardziej cieszy nas, że wystarczy wsiąść w pociąg lub auto, by tuż przy polskiej granicy, a dokładniej w Czechach przenieść się do lat 2000′ i posłuchać gitarowego brzmienia na żywo.

Podczas wydarzenia na scenie wystąpią tacy artyści, jak: headlinerzy poszczególnych dni, czyli Slipknot, Machine Gun Kelly, The 1975 oraz Muse. Natomiast gośćmi specjalnymi będą: Simple Plan, Dead Sara, Billy Talent, Hollywood Undead, Palaye Royale, Mod Sun, Papa Roach, X Ambassadors, Nothings But Thieves i cała lista równie ciekawych muzyków. Co więcej – organizator informuje, że line-up jeszcze nie został zamknięty! Do startu wydarzenia pozostały niecałe dwa miesiąca.

Co, gdzie, kiedy?

Rock For People

Park 360, Hradec Kralove, Czechy

08-11.06.2023 r

Bilety: https://rockforpeople.cz/cs/vstupenky/