KonkursyNewsroom

Me And That Man zawitają do Poznania + konkurs

Wielkimi krokami zbliża się poznański koncert zespołu Me and That Man, który tworzy Nergal, znany z formacji Behemoth  oraz weteran polskiej sceny rockowej – John Porter. Trasa promuje album Songs Of Love And Death, który ukazał się 24 marca 2017 roku oraz jest debiutanckim materiałem duetu.

Adam Nergal Darski o płycie oraz trasie

24 marca. Długo czekaliśmy na ten dzień… bo w końcu owoc naszej dwuletniej wędrówki ujrzy światło dnia (albo nocy…). Wychodzimy ze strefy komfortu, żeby zredefiniować to kim jesteśmy jako artyści. O tej drodze i nie tylko opowiada płyta “Songs of Love and Death, z której jesteśmy potwornie dumni! Me And That Man to nowe rozdanie, nowy ekscytujący rozdział w życiu moim i mr. Portera…! Zapraszamy do naszego kościoła… tylko pamiętajcie, że ten kościół jest czarny!

John Porter o kolaboracji z Nergalem

Projekt Me And That Man to dwóch samotnych facetów, którzy znaleźli się w miejscu, w którym nie byli nigdy wcześniej, którzy nagle poznają się i podają sobie ręce. To pokazuje, jak muzyka zbliża: dwóch zupełnie obcych ludzi rozpoczyna wspólną, artystyczną przygodę. Nie było to łatwe, ale obydwaj zdecydowaliśmy, że nie pójdziemy na żadne kompromisy, które są nieodłącznym niebezpieczeństwem każdej muzycznej współpracy. Na szczęście wiemy, że w tym przypadku, tym lepiej dla nas.

Trasa jest idealną okazją, by zobaczyć tych dwóch Panów z innej strony, na pewno delikatniejszej, ale wciąż tak samo intrygującej i ciekawej.

Co, gdzie, kiedy?

Me And That Man

supporty: Sasha Boole / Саша Буль & Fertile Hump

28 września

Aula Artis  / Poznań

BILETY

79 zł (Bilety 24, Biletomat, Ebilet, Eventim, Ticketpro, Cim, Rock Long Luck)

85 zł (w dniu koncertu)


 – WYGRAJ PODWÓJNĄ WEJŚCIÓWKĘ! –

Specjalnie dla Was, wspólnie z agencją PW Events przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie zgarnąć jedną podwójną wejściówkę na koncert. Wszystko co musicie to zrobić to kliknąć tutaj oraz napisać w komentarzu z kim wybierzecie się na to wydarzenie. Będzie nam również miło jeśli polubicie nasz fan page – tym sposobem nie przegapicie żadnego koncertu wartego Waszej uwagi.

Wyniki ogłosimy maksymalnie do 21.09.2017r