Newsroom

IGNACY zapowiada premierę debiutanckiego albumu

IGNACY zabiera swoich słuchaczy na wycieczkę po “Central Parku”. Muzyczną ścieżkę wyznaczają single zapowiadające album, czyli m.in. “Czekam na znak”, które można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych. Premiera już wkrótce!

IGNACEGO możecie pamiętać z 11. edycji The Voice of Poland. Krótko po programie wydał kilka autorskich utworów, a debiutancki album ukaże się już 20 października.

Jednym z pierwszych autorskich singli był “Czekam na znak”, który cieszy się zdecydowanie największą popularnością, o czym świadczy nie tylko wysoka liczba odsłuchań, ale także sukcesy w stacjach radiowych i nominacja do Fryderyka. Debiutancki album zapowiadają również utwory “Samoloty”, “To co mam”, “Koniec” oraz niedawno wydany “Bez”.

W zapowiedziach premiery możemy przeczytać, że muzyka zawarta na albumie ma być oazą spokoju w zatłoczonej rzeczywistości niczym Central Park. Ma być możliwością złapania oddechu od przebodźcowania i gonitwy dnia codziennego. Zatem, kto wyrusza na tę muzyczną wycieczkę? Album będzie składać się z 11 utworów. Dwa z nich ukażą się z udziałem gości specjalnych – Pauliny Przybysz i Zalii.

Już teraz można zamówić album w preorderze. Jest to limitowana wersja płyty, która dodatkowo zawiera plakat z autografem.

TagiIgnacy