Newsroom

Enrique Iglesias już w przyszłym miesiącu wystąpi w Polsce!

Skradający serca słuchaczy Hiszpan już 7 maja zagra w krakowskiej Tauron Arenie! Enrique Iglesias przyjeżdża do Polski w ramach trasy „All the hits live”. Jak sama nazwa trasy podpowiada, zapowiadany koncert z pewnością będzie wyjątkowy, ponieważ nie zabraknie na nim największych hitów artysty. Nie możecie tego przegapić!

Wydarzenie światowej skali, jakim bez wątpienia jest ta trasa, przyciąga nie tylko muzycznie, ale także wizualnie. Artysta poza wykonaniem największych przebojów zaprezentuje niesamowitą scenografię z dużą multimedialną ścianą LED o powierzchni 500 m2 oraz z niezliczoną ilością efektów specjalnych i pirotechnicznych.

Jak się okazuje, na myśl o tym koncercie ekscytują się nie tylko fani Enrique, ale także sam artysta:

W ciągłym biegu, z samolotu do busa, z miasta do miasta uwielbiam to! Spotykam swoich fanów i daje mi to wiele szczęścia. Nie mogę doczekać się koncertu w Polsce – to zawsze bardzo ekscytujące spotkanie – Kocham polskich fanów. Do zobaczenia w Krakowie!

Jeśli chcecie być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i móc usłyszeć na żywo, takie utwory jak „Bailando”, „Do You Know?”, „Dirty Dancer” czy „Hero” to koniecznie pędźcie po ostatnie dostępne bilety!

Co, gdzie, kiedy?

Artysta: Enrique Iglesias

Miejsce: Tauron Arena, Kraków

Data: 07.05.2019 r.

Bilety: