Newsroom

Adam French na dwóch koncertach w Polsce!

Pochodzący z północno-zachodniej Anglii multiinstrumentalista-samouk, wokalista i autor tekstów przyjedzie do Polski promować swój drugi album, który ukaże się tej jesieni. W kwietniu 2024, w ramach europejskiej trasy, Adam French zawita do do Warszawy i Krakowa. Kim jest Adam i dlaczego warto wybrać się na te koncerty?

Adam French to pochodzący z północno-zachodniej Anglii multiinstrumentalista-samouk, wokalista i autor tekstów, zauważony i doceniony przez krytyków muzycznych już kilka lat temu. Talent i melancholia przebijająca przez jego kompozycje ujęły branżę doprowadzając Adama Frencha w 2019 do wydania debiutanckiej płyty The Back Foot And The Rapture. Krążek odnotował ponad 20 milionów streamów na Spotify! Na płycie znalazły się takie utwory jak Weightless, My Addiction, The Only Living Thing oraz Slow Dancing. Wystarczy, że posłuchać tych kilku utworów aby poczuć magię rozprzestrzenianą przez Adama. Jego czarujący, lekko zachrypnięty głos w stylu podobnym do Toma Grennana.

Teraz muzyk przygotowuje się do wydania drugiego albumu, którego premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2024. Najnowszy singiel Inevitable zachowany jest stylistycznie podobnie do poprzednich przebojów, jednak mocno wybija się tutaj gitara i narastające napięcie. Niezawodnie lawiruje w swojej zachrypniętej barwie głosu i lekko zdartym gardłem. Utwór jest żywy, emocjonalny i chwytający za serce – również niezwodny tekstowo. Z ciekawością przyjmę więcej takich pięknych utworów.

W kwietniu 2024, w ramach europejskiej trasy, Adam French zawita do następujących miast:

Więcej szczegółów w wydarzeniach na Facebooku. Tam znajdziecie również linki do biletów!

4.04 – Kraków, Klub Alchemia [WYDARZENIE]
5.04 – Warszawa, BARdzo Bardzo
[WYDARZENIE]

Do zobaczenia!