Newsroom

„Kujonka, wariatka, suka, dewiantka” czyli… Mery Spolsky na scenie klubu stodoła w ramach trasy Erotik Era Tour.

Fot. Materiały prasowe

Po ogromnym sukcesie pierwszej części trasy „Erotik Era Tour” Mery Spolsky postanowiła nie zwalniać tempa i kontynuować serię koncertów promujących jej najnowszy krążek. Na scenie warszawskiej stodoły zobaczymy wokalistkę już 11 kwietnia!

Nie jest tajemnicą, że każdy album Mery Spolsky to zupełnie nowy, dopracowany do ostatniego szczegółu koncept. Wokalistka uwielbia tworzyć wokół swojej twórczości ciekawe światy, w których jej odbiorcy mogą się zanurzyć, a także angażować się razem z artystką w każdą jej kolejną erę. Tym razem przyszedł czas na wyzwoloną, wulgarną, ale za razem pełną smaku Erotki Erę, w której ewidentnie wokalistka czuje się jak ryba w wodzie. Koncerty z pierwszej części trasy to energetyczne bomby, które wprowadzały słuchaczy pod sceną w stan euforii. Ze sceny usłyszeć mogliśmy nie tylko utwory z najnowszej płyty, ale także największe hity Mery z poprzednich krążków.

A jak będzie tym razem? Jestem przekonana, że na pewno nie zabraknie singlowej „Suki”, energetycznych „Smutasów i Kutasów” czy odważnego „Skorpiona”. A o tym co jeszcze przygotowała dla nas artystka musicie przekonać się sami. To jak? Widzimy się pod sceną?

Co? Gdzie? Kiedy?

Erotik Era Tour, Mery Spolsky

Klub Stodoła, Warszawa

11.04.2024

Bilety: TicketClub Polska