Newsroom

#57 Muzyczna Ściąga: Lights, Anja Pham & Margaret, Tokio Hotel, Machine Gun Kelly & WILLOW

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Pomimo mniejszej ilości intrygujących premier, udało mi się znaleźć perełki, którymi dziś się z Wami podzielę. Bardzo mnie cieszy powrót Lights, która chwilkę kazała na siebie poczekać. Po raz kolejny wspominam o Anji Pham, która pod szyldem wytwórni Gaja Hornby Records (Margaret & Kacezet) robi genialne rzeczy i uważam, że warto poświęcić jej osobie swoją uwagę. Wspominam także o nowym singlu Tokio Hotel, a na sam koniec zostawiam Machine Gun Kelly, który jak zwykle nie próżnuje i zaskakuje swoją produktywnością.

Lights z kolejnym singlem zapowiadającym nowy album

Wielki powrót Lights ze świeżym materiałem zbliża się dużymi krokami. W ramach przedsmaku tego, co czeka fanów na jej nowym wydawnictwie, artystka wypuściła do tej pory trzy single: “Prodigal Daughter”, “Real Thing” oraz najnowsze “Salt and Vinegar”. Premiera płyty zatytułowanej “PEP” została zaplanowana na 1-go kwietnia. Pomimo wyboru dość ciekawej daty, mam nadzieję, że to nie żart i album rzeczywiście się ukaże, bo bardzo na niego czekam!

Anja Pham w kolejnej odsłonie, tym razem u boku Margaret

Wytwórnia Kacezeta i Margaret prężnie się rozwija. Do grona Gaja Hornby Records dołączają kolejni artyści! Jedną z nich jest Anja Pham, która pod szyldem wytwórni wydała właśnie swój nowy singiel “Oversize”. Gościem specjalnym w utworze jest Margaret, a za produkcję odpowiedzialny był Kacezet. Po kolejnym mocno udanym singlu czekam z niecierpliwością na informację o debiutanckiej płycie Anji!

Tokio Hotel powraca z nowościami

Zespół Tokio Hotel od jakiegoś czasu nie robi sobie już przerw. Ich albumy wydawane są regularnie, a single w ręce fanów trafiają naprawdę często! Nic tylko się cieszyć. Kolejną długo zapowiadaną niespodzianką jest utwór “Bad Love”. Ze swoim nowym materiałem zespół wystąpi w Polsce już w maju! Bilety wciąż są dostępne w sprzedaży.

Machine Gun Kelly połączył siły z WILLOW i zapowiada nowy album

Machine Gun Kelly w jednym z wywiadów zdradził, że nie potrafi odpoczywać i w zeszłym roku był wyłącznie 1 dzień na urlopie. Nic więc dziwnego, że artysta w tym roku zaplanował wypuścić aż… dwa albumy! Pierwszą zapowiedź tego planu usłyszeliśmy w styczniu i wszystko wskazuje, że już dochodzi on do skutku. W ręce słuchaczy oddano singiel “Emo Girl” w duecie z WILLOW, który jest przedsmakiem pierwszego zapowiadanego wydawnictwa: “Mainstream SELLOUT”. Jego premiera została zaplanowana na 25-go marca. Jeśli jesteście głodni dobrej dawki pop-punkowej muzyki to zapnijcie pasy, bo z Machine Gun Kelly to na pewno będzie niebywale przyjemna podróż po dźwiękach wypełnionych gitarami!