Newsroom

#18 Muzyczna Ściąga: 02.05-09.05

Myśląc o pandemii koronawirusa spodziewaliśmy się przestoju w przemyśle muzycznym. Jak wspaniale, że tak bardzo się myliliśmy! Artyści z coraz większą chęcią publikują nowe utwory, często te nagrane w domowych warunkach. Ten tydzień był naprawdę gorący – sprawdźcie, co dla Was zebraliśmy.

JoJo świętuje swój powrót nowym teledyskiem

Klip do utworu “Comeback” promuje świeżo wydany przez JoJo, czwarty studyjny album “good to know”. Czy cztery lata przerwy od ostatniego wydawnictwa sprawiły, że brzmienie wokalistki nabrało innego oblicza? Każdy nowy utwór JoJo sprawia wrażenie, że artystka dojrzewa na naszych oczach, a jej muzyka zyskuje jeszcze wyższa jakość. Pokładamy ogromne nadzieje w twórczości JoJo, bo to co ona robi jest naprawdę dobre!

Dem Lovato wraz z Travisem Barkerem zabierają nas w nostalgiczną podróż

Era charakteryzowania się muzyków w stylistyce emo już dawno minęła, tymczasem coraz więcej artystów wyraża swoją tęsknotę za tamtymi czasami. To właśnie rok 2005/2006 przybliżył nam czym jest emo, gdzie wielu artystów zaczesywało swoje włosy tak, by opadały na twarz, makijaż oka był naprawdę mocny oraz obowiązkowo musiały towarzyszyć temu paznokcie pomalowane na czarno. Wspomnianemu wizerunkowi zazwyczaj towarzyszyła wydawana przez artystów pop-punkowa muzyka. Demi Lovato przerobiła swój utwór “I Love Me” właśnie na ten styl! Na nowe oblicze singla wpłynął Travis Barker. Wraz z wydaniem tego singla wokalistka postanowiła podarować fanom nostalgiczne wideo – koniecznie posłuchajcie i obejrzyjcie!

Machine Gun Kelly jest teraz pop-punkiem!

Machine Gun Kelly został zaszufladkowany jako raper więc nie lada zaskoczeniem są dla jego fanów utwory, w których artysta zaczął śpiewać! Jak się okazuje muzyk planuje wydać pełnoprawną płytę na której usłyszymy jego głos w stylistyce pop-punk. Spodziewaliście się takiej niespodzianki?

Halsey w kolejnej kolaboracji

Halsey bardzo chętnie wchodzi w różne kolaboracje, które za każdym razem wypadają genialne. Tym razem wokalistka użyczyła swojego dźwięcznego głosu w utworze “Be Kind” Marshmello.

Nowy album Hayley Williams już dostępny!

W ubiegły piątek miała miejsce premiera nowego, debiutanckiego solowego albumu wokalistki Paramore – Hayley Williams – “Petals For Armor”. Wraz z tym wydarzeniem ukazał się teledysk do singla promującego wydawnictwo “Dead Horse”, za który jest odpowiedzialny Zac Farro, czyli członek zespołu Paramore. Jak widać – wszystko zostaje w rodzinie. Album “Petals For Armor” opowiada o historii, którą przeżyła Hayley, a także o zakończeniu, które ją spotkało. To jeden z lepszych albumów alternatywnych, które usłyszycie w tym roku.

Polscy artyści rapują w ramach akcji #hot16challenge2

Muzycy wciąż szukają sposobów na to jak wesprzeć walkę z koronawirusem pozostając w bezpiecznych czterech kątach. Tym razem do gry weszło wezwanie #Hot16Challenge2, które polegało na ułożeniu utworu składającego się z 16 wersów. Oczywiście trzeba było go zarapować. Sprawdźcie, jak im poszło!