Newsroom

Hailee Steinfeld – potrójny talent!

Młoda, niesamowicie sympatyczna, dwudziestoletnia amerykańska modelka, aktorka i piosenkarka znana z hitów takich jak Love Myself, Rock Bottom czy Starving powraca! Czy piątkowa premiera to zapowiedź wyczekiwanego albumu?

Kim tak naprawdę jest ta młoda dama? Początkowo aktorka, odtwórczyni jednej z głównych ról w serii filmów Pitch Perfect oraz ostatniego hitu o który bardzo głośno było za granicami – The Edge of Seventeen. Haiz postanowiła spróbować swoich sił w muzyce i był to strzał w dziesiątkę! Debiutujący dwa lata temu singiel Love Myself podbił listy przebojów, a w serwisie YouTube powoli zbliża się do liczby 200mln odsłon.

Powiększające się z dnia na dzień grono fanów z niecierpliwością czeka na pierwszy album młodej artystki. Do tej pory doczekaliśmy się kilku singli promujacych EPkę Haiz, na której znalazły się 4 niezwykle porywające kawałki – Hell Nos And Headphones, You’re Such A, Rock Bottom oraz wspomniany wcześciej utwór Love Myself. W ubiegłym roku Hailee towarzyszyła niejakiej Meghan Trainor jako jej support na trasie Thank You. W międzyczasie doczekaliśmy się również kilkunastu coverów takich jak Flashlight (Jessie J), Let It Go (James Bay), Stitches (Shawn Mendes) oraz Eda Sheerana – Shape Of You (który wcześniej na Capital Live Session zaprezentował akustyczną wersję hitu Starving 🙂

W ostatnim czasie również miały premierę dwa nowe utwory wokalistki. At My Best w kolaboracji z Machine Gun Kelly (znanym z m.in. Bad Things) oraz jej autorska kompozycja Most Girls. Co jakiś czas również pojawiają się tajemnicze wpisy na Twitterze jak np.

 

 

Trochę nam się już tego uzbierało, nie? Hailee, do dzieła, czekamy!

A Wy, też czekacie na nową muzykę?

Autor: Dominika Tarka