Newsroom

#29 Muzyczna Ściąga: 28.11-05.12

W powietrzu unosi się już magia świąt, ale zanim my także totalnie wpadniemy w ten klimat, dziś przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych premier minionego tygodnia. Jest czego słuchać! Sprawdźcie, czym tym razem zaskoczyli nas artyści.

Black Eyed Peas zaprosili do współpracy Shakirę!

Przyznam, że takiej kolaboracji totalnie się nie spodziewałam. Zespół Black Eyed Peas zaprosił do utworu “Girl Like Me” Shakirę i wyszedł im z tego naprawdę dobry numer! Miło zobaczyć wokalistkę w swoim żywiole, a dodatkowo Panowie u boku pięknej, utalentowanej kobiety świetne się odnaleźli. Cieszę się, że Shakira zgodziła się na tę współpracę – bo dawno nie widzieliśmy jej w takim wydaniu i przyznam szczerze, że przypominają się stare dobre czasy!

Smolasty ujawnił datę premiery swojego nowego albumu

Diametralnie zmieniony Smolasty zapowiedział premierę swojego kolejnego długogrającego albumu “Ghetto Playboy”. Fani muzyka będą mogli posłuchać nowego wydawnictwa już w lutym, ale juz teraz ruszyła oficjalna limitowana przedsprzedaż opisywanego albumu. Wydawnictwo jest promowane takimi singlami jak: “Tyson Fury”, “Tequila”, “Hula Hop”, czy tytułowe “Ghetto Playboy”. Artysta po raz pierwszy otworzył się w swoich tekstach i mówi szczerze o swoich problemach. Ten album to zwierciadło Smolastego, które pokazuje rzeczy takimi jakimi rzeczywiście są. Czy fani artysty są gotowi na tę przygodę?

Yungblud wydał swój nowy album “WEIRD!”

W naszym #MuzycznymAlarmie pisaliśmy o tym albumie i wspomnieliśmy, że przy “WEIRD!” Yungblud postawił wyłącznie na siebie. Zaledwie kilka dni później po publikacji naszego tekstu artysta ujawnił niezapowiedziany wcześniej utwór “Acting like that” do którego zaprosił Machine Gun Kelly. Panowie od kilku lat są w bardzo przyjaznych stosunkach i rzeczywiście co chwile pojawia się od nich wspólny utwór, wynikiem tej współpracy są także: “I Think I’m Okay” czy “body bag” z najnowszego albumu Machine Gun Kelly. Yungblud zapowiadając ich nowy numer podkreślił, że nie mógł sobie wyobrazić albumu “WEIRD!” bez udziału przyjaciela. Zachęcamy Was wszystkich do zamówienia wydawnictwa z legalnego i sprawdzonego przez nas źródła. #WspieramArtystów

Nowy singiel od Britney Spears

Britney Spears niespodziewanie zapowiedziała premierę rozszerzonej wersji albumu “Glory”, który miał premierę w 2016 roku. Krążek pojawi się na winylu i oprócz 17 utworów z wersji podstawowej pojawią się także niespodzianki, w tym zaprezentowane właśnie “Swimming In the Stars”. Zachęcamy do zakupu winylowej, rozszerzonej wersji albumu “Glory” z legalnego i sprawdzonego przez nas źródła. #WspieramArtystów

Porcelain Black po raz kolejny nie wyda albumu

Porcelain Black po raz kolejny pomimo obietnic i zapewniania, że to właśnie teraz w końcu wyda swój pierwszy debiutancki album, prawdopodobnie ponownie tego nie zrobi. Artystka wpadła w konflikt z wydawnictwem, o którym informowała jakiś czas temu, a nie lada niespodzianką było wypuszczenie przez nią samą kilka dni temu, 3 nieopublikowane dotąd utwory, który miały znaleźć się właśnie na tym albumie. Czy to oznacza, że na oficjalny debiut przyjdzie nam jeszcze poczekać? Pomimo tego, że wszystko na to wskazuje to trzymamy kciuki i liczymy na pozytywny obrót sprawy. #TrzymajSięPorcelain!