Newsroom

#45 Muzyczna Ściąga 13.06-20.06

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Siadajcie wygodnie i zapoznajcie się z pięcioma utworami minionego tygodnia, które naprawdę pokochałam. Mamy sporo powrotów, a także ciekawy i zaskakujący duet.

Powrót Jessie J

Jessie J powraca i to w naprawdę dobrym stylu! Artystka zaprezentowała przepełniony pozytywną energią utwór “I Want Love”, do którego powstał także teledysk. Artystka powraca po 3 latach przerwy, podczas której wydała jedynie świąteczne piosenki, co miało miejsce 2 lata temu. Zaprezentowany singiel sugeruje, że Jessie J jest gotowa na powrót z całkowicie nowym materiałem! “I Want Love” zdecydowanie mnie kupiło, więc czekam na więcej.

Kolejny hit od Milky Chance

Z Milky Chance mam tak, że pomimo tego, jak długo ich nie słucham, za każdym razem chętnie do nich wracam. Utwory tego duetu posiadają tzw. “przepis na sukces”, są bardzo chwytliwe i nigdy się nie nudzą. Nie mogło więc być inaczej z ich najnowszym “Colorado”, które zagościło w moich głośnikach i pewnie zostanie w nich na dłużej.

Nowość od Lost Kings & Jordan Shaw

Lost Kings zawsze trafiają prosto w moje emocje i to samo zrobili tym razem. Utwór “I Miss The Future” to świeża propozycja muzyczna zespołu, która świetnie sprawdzi się w trakcie wakacyjnych podróży. Wspomnianym utworem Panowie promują swoją światową trasę koncertową o tym samym tytule.

The Veronicas i ich “pożegnanie”

Bliźniaczki z australijskiego zespołu The Veronicas, już w przyszłym tygodniu wydają swój kolejny (drugi w tym roku) album “Human”. Tuż przed jego premierą ukazał się nowy singiel promujący krążek, w postaci utworu “Goodbye”. “Godzilla”, którą dla Was zrecenzowałam, miała być albumem ostrzejszym i ukazującym alter ego sióstr Origliasso, natomiast nadchodzący krążek był do tej pory promowany jako ten bardziej subtelny i intymny. Czy to właśnie pokazuje ich utwór “Goodbye”? Pomimo klubowej muzyki, którą słyszymy w tle, tekst utworu, jak to mają w zwyczaju Lisa & Jess jest bardzo osobisty i to w niego należy się wsłuchać. Premiera “Human” już w najbliższy piątek.

Kelsea Ballerini & Lany w duecie

Nie sposób nie wspomnieć o niebywale uroczym utworze “I quit drinking”, który powstał w ramach współpracy Kelsea Ballerini z Lanym. Co najciekawsze, skupiając się na 1/2 męskiej stronie tego singla – naprawdę myślałam, że występuje w nim James Bay. Głównie przez nowy wygląd Lanego, ale także w tym właśnie utworze zwiódł mnie on swoją barwą głosu. Oczywiście to porównanie to takie moje osobiste wtrącenie, bo poza tym nie mogę się absolutnie do niczego przyczepić, świetny utwór. Posłuchajcie!