Newsroom

#34 Muzyczny Alarm: Lipiec 2021

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Poznajcie trzy albumy, które ukażą się tuż za moment! Tym razem czekamy na powrót Toma Odella, Billie Eilish oraz niespodziewany mini-album od Margaret!

Tom Odell – “Monster”

Data premiery: 09.07.2021 r

Wkrótce ukaże się nowy album Toma Odella, który zarazem jest nowym rozdziałem w jego twórczości. Do tej pory zdążył nas przyzwyczaić do eleganckiego, klimatycznego brzmienia, które w głównej mierze opiera się na dźwiękach płynących z fortepianu. Natomiast już pierwszy singiel pt. „numb” wskazywał na to, że tym razem poszedł w zupełnie inną stronę – a mianowicie wzbogacił warstwę muzyczną o elektroniczne akcenty. Połączenie tych odrębnych stylów okazało się interesującą mieszanką. Album pt. „Monsters” wydaje się być zupełnie inny niż poprzednie, aczkolwiek może się okazać nowym, prawdopodobnie równie ciekawym, etapem kariery muzycznej Toma Odella. A czy tak rzeczywiście będzie? O tym przekonamy się już 9 lipca. Muszę przyznać, że sama jestem bardzo ciekawa tej muzycznej odmiany!


Wesprzyj twórczość Toma Odella i zamów album “Monsters”Premierę płyty poleca: Martyna Adamowska

Billie Eilish – “Happier Than Ever”

Data premiery: 30.07.2021 r

Billie Eilish po dwóch latach od wydania swojego muzycznego hitu tj. albumu “When We All Fall Asleep Where Do We Go?” powraca ze swoim nowym dzieckiem, a mianowicie z krążkiem “Happier Than Ever”. Zaprezentowanymi do tej pory singlami: “Lost Cause”, czy “Your Power” artystka pokazała, że zmierza w całkowicie innym kierunku niż ze swoim poprzednim krążkiem, i mówimy tu nie tylko o zmianie wizerunku zewnętrznego, ale przede wszystkim o muzyce, która obrała innego charakteru. To, co się nie zmieniło w ramach pracy przy tym albumie, to osoby, które nam nim czuwały – bo był to ponownie brat artystki, jak i ona sama. Nikt spoza tego małego kręgu nie produkował tego wydawnictwa. Billie, jak zwykle, w zaprezentowanych singlach, uderza w nas swoją naturalnością oraz delikatnością, ale tym razem odstawia na bok mroczne klimaty i pokazuje swoją twarz, sprawiając, że każdy utwór nabiera jeszcze większego znaczenia. Czekamy na premierę!


Wesprzyj twórczość Billie Eilish i zamów album “Happier Than Ever”


Margaret – “Gelato”

Data premiery: 02.07.2021 r

Margaret nie zwalnia tempa i pomimo dopiero co wydanego albumu “Maggie Vision” artystka powraca z letnią EP-ką “Gelato”, która zabierze nas w wakacyjny rejs! Nad produkcją czuwał KaCeZet, tak jak w przypadku poprzedniego albumu. Singlem promującym nadchodzący mini-album jest utwór “Tak Na Oko”, którego teledysk zabiera nas do słonecznych Włoch, a sam utwór sprawia, że łatwo zatracić się w marzeniach o piaszczystej plaży i promieniach słońca padających prosto na twarz. Klip ten to swojego rodzaju hołd dla klasyki polskich teledysków, które w latach 90-tych często były kręcone w zagranicznych kurortach.


Premiery płyt poleca: Sara Migaj