Newsroom

#17 Muzyczna Ściąga: 19.04-26.04

Każdy tydzień pandemii koronawirusa to dla fanów muzyki jedna wielka niewiadoma – czy otrzymamy nowe utwory pomimo obecnej sytuacji? Żyjemy jednak w czasach, gdzie bardzo łatwo nagrywać w swoich czterech ścianach. Wielu artystów posiada domowe studia i tak oto, poprzez zdalną współpracę z producentami, powstają kolejne, nowe utwory. Sprawdźcie, co tym razem przygotowali dla nas artyści.

Avril Lavigne wspiera walkę z pandemią koronawirusa

Avril Lavigne postanowiła odświeżyć utwór “Warriors” z jej ostatniego albumu “Head Above Waters”, wypuszczając nową wersję o nazwie “We Are Warriors”, z której dochód zostanie przeznaczony na projekt HOPE, który ma celu wsparcie walki z pandemią koronawirusa. Do singla powstanie klip przedstawiający osoby, które są na froncie z chorobą i pomagają każdego dnia zakażonym.

Yungblud z nowym singlem “Weird”

W swoim nowym utworze “Weird” młody wokalista podkreśla: “we’re in a weird time of life“. Te słowa idealnie opisują sytuację, w której obecnie wszyscy się znajdujemy. Niezwykle skoczny i pomimo swojego przesłania wesoły utwór już jutro doczeka się również teledysku.

“Dead Horse” zamyka drugą część “Petals for Armor”

Niezwykle aktywnie promująca swoją pierwszą solową płytę “Petals For Armor”, Hayley Williams, wypuściła do sieci kolejny utwór “Dead Horse” i tym samym oznajmiła, że więcej otrzymamy w dniu premiery, czyli już 8 maja. Singiel zamyka drugą część płyty – dla tych, którzy nie wiedzą, wydawnictwo zostało podzielone na trzy części, ta ostatnia nie zostanie ujawniona aż oficjalnej premiery.