Newsroom

#12 Muzyczna Ściąga: 08.03 – 15.03

Zbliżająca się wiosna to zdecydowanie czas przebudzenia. Pomimo nieprzewidywanych sytuacji, które obecnie mają miejsce na całym świecie, to właśnie na ten sezon artyści zaplanowali swoje premiery muzyczne. Niestety trasy koncertowe, czy nawet premiery płyt mogą zostać przesunięte, ale skupmy się na tym, co na tę porę się wydarzyło.

Niall Horan wydał nową płytę

Były członek zespołu One Direction nie zwalnia tempa i powraca z albumem “Heartbreak Weather”. Po przesłuchaniu tego krążka doszłam do wniosku, że nie ma na nim utworu, który nie byłby w stanie stać się hitem. Niall zadbał o to, by każda pozycja wyróżniała się wysoką jakością. Jest to wydawnictwo przemyślane, spójne i na pewno szybko wpadające w ucho. Klimat płyty owiany pozytywną, wiosenną aurą zdecydowanie sprawdzi się w tym sezonie. Oby tak dalej, Niall!

JoJo zapowiada premierę nowego wydawnictwa

Od momentu swojego wielkiego powrotu idzie jak burza. Jej album “Mad Love” był zaskakujący oraz spełniający wszelki standardy. Tymczasem nadchodzi krążek “good to know”, którego premiera została zaplanowana na 1 maja. Utwór “Man” zapowiadający to wydawnictwo daje sporą nadzieję na to, że będzie to naprawdę dobra płyta. Nie pozostaje więc nic więcej jak czekać na premierę!

Lor utrzymują wysoki poziom

Polski zespół Lor zaprezentował swoją nową EP-kę “Sunlight”. Ciężko uwierzyć, że grupa rzeczywiście pochodzi z naszego kraju. Co prawda na rynku pojawia się coraz więcej obiecujących artystów, ale Lor brzmią jakby już zdobyli wysokie notowania na zagranicznym rynku. Jednak jest to młody, ale niezwykle ambitny polski zespół. Posłuchajcie sami, bo naprawdę warto.

OneRepublic z nowym utworem zapowiadającym płytę

Z ust lidera zespołu OneRepublic padły kiedyś słowa, że nie będą oni już wydawali płyt, tylko spontaniczne utwory. Na szczęście okazuje się, że to nieprawda, bo na froncie widać już kolejny album grupy “Human”, który ukaże się 8 maja. Utwór “Didn’t I” brzmi obiecująco więc jest na co czekać.

5 Seconds of Summer żegnają się z przeszłością

5 Seconds of Summer nie zwalniają tempa, ale totalnie mi to nie przeszkadza Wielokrotnie już udowodnili, że znają się na tym, co robią i mają głowy pełne pomysłów. Już za moment, bo 27 marca ukaże się ich nowy album “C A L M”. Jednak zanim to nastąpi Panowie zaprezentowali utwór “Old Me”, w którym wspominają dawne czasy i mówią głośno, że niczego nie żałują.

Znamy reprezentację Polski na Eurowizję 2020

Alicja Szemplińska, zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice of Poland, została naszą reprezentantką w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020. Do sieci trafił utwór “Empires” wraz z teledyskiem, którym artysta będzie promowała nasz kraj. Trzymamy kciuki!