Newsroom

#22 Muzyczna Ściąga: 01.08-08.08

Pandemia nie mija, artyści wciąż są w ciężkiej sytuacji. Koncertowanie w jakimś stopniu wróciło, ale nałożone restrykcje sprawiają, że obecnie nie jest to łatwa i przyjemna sprawa. Pamiętajcie, że w tym okresie wsparcie dla muzyków jest ważniejsze bardziej niż kiedykolwiek, dlatego zachęcamy do tego, by słuchać muzyki z legalnych źródeł, kupować płyty w przedsprzedażach i nie zrażać się do występów na żywo – korzystajcie, dopóki możecie, z zachowaniem bezpieczeństwa!

Każdy kolejny tydzień zamienił się w worek niespodzianek z wieloma muzycznymi nowościami. Są sytuacje, z których ciężko znaleźć coś pozytywnego, ale bez wątpienia ten okres jest błogosławieństwem dla artystów, którzy ze spokojem mogą tworzyć swoją muzykę i tym samym – dostarczać nam nowości. Zastanawialiście się może nad tym ile płyt by w ogóle nie miało miejsca gdyby nie pandemia? Nawet w złych rzeczach można znaleźć coś dobrego! Sprawdźcie, kto tym razem uroczył nas nowym utworem, czy zapowiedzią płyty.

Troye Sivan wraca do młodzieńczych lat

Premiera krótkiego albumu Troya Sivana zatytułowanego “In a Dream” zbliża się wielkimi krokami, bo została zaplanowana już na 21 sierpnia. W ramach dostarczenia jeszcze większej dawki emocji, artysta postanowił podarować fanom utwór “Rager teenager!” wraz z teledyskiem. Kompozycja ta zabiera słuchaczy w nostalgiczną podróż do młodzieńczych lat Troya – naprawdę można się rozmarzyć! Zainteresowanych nabyciem EP-ki zachęcamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu muzyka.

Kesha i jej świat zwierząt

Kesha wybrała utwór “Little Bit of Love” na kolejny singiel promujący album “High Road”. Artystka jak zwykle postanowiła wydać niebanalny teledysk, które skutecznie przykuł naszą uwagę. Album “Rainbow” podarował nam wyciszoną Keshę, natomiast ten aktualnie promowany daje nam sporą dawkę artystki, którą znamy i lubimy. Czy dacie się ponieść temu zwariowanemu światu wg Keshy?

Edyta Górniak zapowiada nową płytę

Od ostatniego długogrającego albumu Edyty Górniak zatytułowanego “My” minęło już 8 lat. Jest to zdecydowanie odpowiedni moment na to, by wydać jego następce i wszystko wskazuje na to, że właśnie tak się stanie. Edyta wydała pachnący wakacjami, anglojęzyczny utwór “LIME (TeQuila-ila)” wraz z teledyskiem, który jest zapowiedzią jej nadchodzącej płyty. Nad kompozycją czuwali zagraniczni producenci. Czyżby szykował się międzynarodowy hit?

Kylie Minogue ponownie królową disco

Pamiętacie album “Golden” w powiewie muzyki country? Musicie o nim szybko zapomnieć i przygotować się na nowe od Kylie Minogue, bo artystka zaserwuje nam już 6 listopada roztańczony album zatytułowany “Disco”. Jego zapowiedzią został utwór “Say Something”, który zostawia niesamowity niedosyt i chęć sięgnięcia po więcej. Zainteresowanych zakupem nowej płyty Kylie odsyłamy do jej oficjalnego sklepu.

JoJo serwuje #WomenPower

Z każdą kolejną płytą JoJo pokazuje, że jest niezależną artystką, która nie boi się eksperymentować oraz, która potrafi tupnąć nóżką gdy nadejdzie taka potrzeba. Jej najnowszy utwór “What U Need” jest zapowiedzią albumu “good to know”, którego premiera została zaplanowana na 28 sierpnia. Wygląda na to, że artystka nie zamierza iść na kompromis, a cały album może nas zaskoczyć. Czekamy z wypiekami na twarzy! Zainteresowanych zakupem wspomnianego albumu odsyłamy do oficjalnego sklepu artystki.

W kobiecych głosach siła!

Są takie duety, których nie wiemy, że potrzebujemy, a gdy dochodzą one do skutku to wręcz nie wierzymy, że wcześniej ich nie było! Tak – Halestorm połączyło siły z Amy Lee w ramach utworu “Break In”, który jednocześnie jest zapowiedzą albumu “Reimagined”, którego premiera nastąpi już 14 sierpnia. Posłuchajcie, co pięknego mogą stworzyć dwa potężne kobiece wokale – my jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Zainteresowanych zakupem płyty odsyłamy do oficjalnego sklepu zespołu.