Newsroom

Kasia Cerekwicka “w pogoni za szczęściem” – premiera nowego singla

Kasia Cerekwicka wkrótce powiększy swoją dyskografię o kolejny album! Premiera zaplanowana jest na jesień, a tymczasem ukazał się singiel, który zapowiada płytę. Posłuchaj “W pogoni za szczęściem”.

W ubiegły piątek, 31 lipca, do sieci trafił najnowszy singiel Kasi Cerekwickiej. Piosenka nosi tytuł “W pogoni za szczęściem” i opowiada o współczesnej pogoni za spełnieniem. Jak przyznaje sama autorka: “Piosenka opowiada o tym, jak to w życiu jesteśmy zabiegani, jak nie mamy czasu na nic, szczególnie ludzie młodzi. Jak pędzimy za karierą, za pieniędzmi. Zapominając, tak naprawdę, co jest ważne w życiu. Że nie tylko praca, ale też przyjemności”.

To zjawisko zobrazowano za pomocą teledysku, w którym wokalistka wciela się w rolę babci zapracowanej wnuczki, którą zagrała aktorka Magdalena Różalska. Pomysł na scenariusz należy do Andrzeja Miękusa, który później zaprosił do współpracy operatora Kubę Kossaka. Tekst utworu napisała Kasia Cerekiwcka, z kolei autorami muzyki są Monika Borzym wraz z Mariuszem Obijalskim.

Utwór jest pierwszą zapowiedzią nadchodzącego albumu, który ukaże się pod tytułem “Pod skórą”. Premiera jest zaplanowana na 18 września.

Produkcją albumu zajmie się Marcin Bors, który współpracował z wieloma artystami m.in. Myslovitz, Katarzyną Nosowską i Krzysztofem Zalewskim. W pracę nad materiałem zaangażowali się także: Monika Borzym, Mariusz Obijalski, Leszek Biolik, Kuba Galiński, Katarzyna Piszek, Marzena Rogalska i Przemysław Rozenek. Album będzie różnorodny – obok takich energetycznych utworów, jak “W pogoni za szczęściem” usłyszymy także spokojniejsze piosenki, w tym osobistą balladę opartą na brzmieniu fortepianu.

Swój egzemplarz można już zamówić w przedsprzedaży na stronie internetowej kulturalnysklep.pl.

Tracklista albumu “Pod skórą”

 1. Nigdy
 2. Na cztery ręce
 3. Na próżno
 4. Lody
 5. Pod skórą
 6. W pogoni za szczęściem
 7. Zostawmy wszystko
 8. Gdzie kończy się noc
 9. Nic nie znaczą już
 10. Złudzenia
 11. Powód