Newsroom

#4 Muzyczna Ściąga: 03.11-10.11

Listopad jest ostatnim z tych miesięcy, kiedy jeszcze będziemy otrzymywać od artystów ich autorskie piosenki, ponieważ juz niedługo nasze playlisty zostaną zapełnione magią świąt. Muzycy wzięli sprawy w swoje ręce i zaserwowali nam kolejną dawkę świeżych dźwięków. W tym tygodniu m.in pojawił się nowy album Red Lips, Paulina Przybysz wydała singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo, siostry Origliasso, które hitem Untouched podbiły świat wróciły z podwójną mocą – nowym singlem oraz własnym reality show a na deser zespół CHVRCHES, po krótkiej przerwie zaprezentował utwór nagrany na potrzeby produkcji…gry!

Red Lips powróciło z nową płytą

Red Lips serwuje nową muzykę! W ubiegły piątek do sklepów muzycznych oraz na streamingi trafiło ich jeszcze gorące wydawnictwo “Ja Wam Zatańczę”. Wspomniany krążek to Red Lips we wcieleniu jakiego jeszcze nie słyszeliście. Zespół postanowił zabawić się dźwiękami i dać fanom coś zupełnie innego.

Paulina Przybysz śpiewa o polityce i zapowiada nowy album

Paulina Przybysz opublikowała teledysk do w pewnym stopniu politycznego utworu “Senność”, który jest zapowiedzią jej kolejnego, solowego krążka zatytułowanego “Odwilż”. Premierę tego wydawnictwa zaplanowano na styczeń 2020 roku.

CHVRCHES na soundtracku gry “Death Stranding”

Zespół CHVRCHES zaprezentował lyric video do tytułowej piosenki promującej grę “Death Stranding”. Grupa swój ostatni album wydała w 2018 r. Jest to ich pierwszy nowy utwór od tamtego czasu. Czyżby wkrótce czekała nas premiera ich kolejnej długogrającej płyty? Na to liczymy!

The Veronicas pokazują swoją brzydką stronę

Po wielu wzlotach i upadkach, siostry z australijskiego zespołu The Veronicas, zaprezentowały utwór “Ugly”, który jest zapowiedzią ich nadchodzącego albumu oraz premiery własnego reality show “Blood Is For Life” emitowanego w ich rodzinnym kraju. Cała reszta świata będzie mogła zajrzeć do świata bliźniaczek Origliasso już 15 grudnia. W Polsce program ten będzie puszczany na MTV.