Newsroom

#36 Muzyczna Ściąga: 06-13.03

Fot. Piotr Pytel

Pisząc tę Muzyczną Ściągę byłam pod wrażeniem, jak wiele nowości pojawiło się w minionym tygodniu. Cieszę się, że Imagine Dragons do nas w końcu powróciło oraz, że Yungblud zrobił najlepsze wirtualne show roku. Nie zdradzając jednak już więcej szczegółów, przejdźmy do konkretów – sprawdźcie, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 7 dni!

Imagine Dragons powrócili z nowym materiałem

Pomimo ogłoszonej w 2019 roku przez lidera Imagine Dragons przerwy, grupie udało się powrócić z nowym materiałem, na który składają się dwa utwory: “Follow You” oraz ostrzejsze “Cutthroat”. Życiowe sytuacje sprawiły, że w spontanicznym momencie wraz z przypływem weny, powstały te dwie pozycje. Oby kreatywność nie opuszczała grupy, bo czekamy na więcej!

Nick Jonas wydał swoją nową płytę

Po wydanej w 2016 roku płycie “Last Year Was Complicated” oraz w 2019 roku “Happiness Begins” – którą wydał jako członek zespołu Jonas Brothers – Nick zaprezentował nowy materiał i tym samym trzeci solowy krążek w swojej karierze, zatytułowany “Spaceman”.


Wesprzyj Nicka i kup album “Spaceman” w formie fizycznej

Maroon 5 łączą siły z Megan Thee Stallion

Maroon 5 zaprezentowali swój zupełnie nowy utwór “Beautiful Mistakes” w ciekawej kolaboracji z Megan Tee Stallion. Czy to oznacza, że Panowie mają już gotowy materiał na swoją kolejną płytę? Ich najświeższy krążek “Red Pill Blues” ukazał się w 2017 roku.

Against The Current prezentują swoją broń

Zespół Against The Current podzielił się z fanami utworem “weapon”, który jak się okazuje, powstał dokładnie rok temu, w momencie, kiedy pandemia dopiero wkraczała do naszego życia. Tym samym grupa chciała podziękować fanom za ich nieustanne, które otrzymywali w tym trudnym dla wszystkich muzyków czasie.

Miley Cyrus z nowym teledyskiem

Miley Cyrus wybrała utwór “Angels Like You” na kolejny singiel promujący jej najnowszy album “Plastic Hearts”. Jednak ujęcia, które widzimy w teledysku znaczą o wiele więcej niż nam się wydaje, ponieważ zostały one uwiecznione podczas koncertu Miley, który miał miejsce w tym roku i odbył się w celu wsparcia personelu lekarskiego. Występ ten odbył się w pełni na żywo z publicznością, którą były osoby pracujące na pierwszym froncie, od niemal 12-miesięcy.


Wesprzyj Miley kupując album “Plastic Hearts” w formie fizycznej

Yungblud dał najlepsze wirtualne show roku

Obchodząc rocznicę swojego wirtualnego: The Yungblud Show, artysta postanowił zorganizować koncert wraz z atrakcjami, na który zaprosił czołowych artystów, m.in. takich jak: Avril Lavigne, Machine Gun Kelly, czy Lil Huddy. Całe wydarzenie jest dostępne do ponownego obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube muzyka. Z naszej strony możemy jedynie dodać, że była to idealna mieszanka artystów i z tymi nazwiskami mógłby powstać naprawdę świetny festiwal (puszczamy oczko do organizatorów), ale już taki na żywo i z publicznością, jak wszystko wróci do normalności (oby wkrótce!).

Tymek zaprezentował nowy utwór

Tuż przed premierą utworu “Polska Ballada” między muzykiem, a fanami toczyła się zagadka do rozwiązania, a następnie na profilach społecznościowych artysty pojawiły się tajemnicze grafiki, również do rozszyfrowania. W końcu Tymek odkrył karty i przekazał słuchaczom swój nowy utwór, ale… to jednak nie wszystko! W klipie zostały poukrywane kolejne wskazówki, nad którymi wciąż można główkować! Na ten moment muzyk nic więcej nie zdradza, bądźcie więc czujni i korzystajcie z ciekawej muzycznej zabawy!

Martin Lange prezentuje debiutancki singiel!

Utwór “Oddychaj” to niebywale obiecująca, debiutancka kompozycja, od duetu kryjącego się pod pseudonimem: Martin Lange. Pomimo, że jest to ich pierwsza piosenka, z którą wkraczają na rynek muzyczny, to nie są w branży od dziś. Panowie na swoim koncie mają współpracę z czołowymi artystami, a mianowicie z: Rosalie., Reni Jusis, Michałem Szpakiem, czy Kasią Lins. Jednak utwór “Oddychaj” zapewnia im świeży start. Tym razem bez krycia się pod innym nazwiskiem, prezentują swoje własne, debiutanckie dziecko.

Nowy singiel LP

LP zaprezentowała swój nowy utwór “One Last Time”, do którego powstał także teledysk. Wokalistka na łamach własnego klipu wcieliła się w rolę kochanki i tym samym przedstawiła ciekawy wątek miłosny.