Newsroom

#35 Muzyczna Ściąga: 28.02-07.03

Fala muzycznych nowości nas nie opuszcza! Kolejny tydzień przyniósł nam sporą dawkę przyjemnych dźwięków i… kilka zapowiedzi nadchodzących albumów! Czy jesteście gotowi na jeszcze gorące muzyczne nowości? Sprawdźcie, co podbijało nasze głośniki w tym tygodniu.

James Arthur z nowym utworem

James Arthur od kilku miesięcy milczał w kwestii nowej muzyki, a to wszystko po to, by właśnie teraz zaprezentować swój zupełnie nowy utwór “Medicine”. Artysta nie zdradził żadnych szczegółów na temat potencjalnie nadchodzącego albumu, ale liczymy na to, że czai on się tuż za rogiem – tym czasem posłuchajcie jeszcze gorącego, nowego singla muzyka!

Justin Bieber ogłosił datę premiery nowego albumu

Idąc za ciosem i zaledwie po ponad roku od wydania albumu “Changes”, muzyk powraca z zupełnie nowym materiałem, którym będzie wydawnictwo “Justice”. Jego premiera została zaplanowana już na 19 marca. Przedsmakiem tego, co nadchodzi jest utwór “Hold On”.


Zamów album “Justice” w przedsprzedaży

Badflower prezentuje nowy utwór

Po świetnym debiucie z albumem “OK, I”M SICK”, zespół Badflower zaczął prace nad muzyką na kolejny krążek. Ubiegłego lata grupa muzyczna podzieliła się z fanami singlem “30” jednak premiera ta była ostatnią, którą fani otrzymali w ostatnim czasie. W tym tygodniu zespół zaskoczył wszystkich, wrzucając do sieci swój zupełnie nowy kawałek “F*ck The World”. Jest to więc już drugi utwór, który zapowiada nową ścieżkę muzyczną zespołu. Panowie jednak wciąż nie zdradzili, kiedy ukaże się ich drugi album.

Nowy album BRODKI nadchodzi

“Game Change” to singiel, który wywołał sporą falę pozytywnego odzewu, a jednocześnie stał się on zapowiedzią nadchodzącego albumu Brodki “Brut”, którego data premiery nie została jeszcze ujawniona. Artystka po raz kolejny udowodniła, że kreatywność jej nie opuszcza i dostarczyła swoim słuchaczom dzieło kompletne. Zaskoczyła świetną muzyką, genialnym teledyskiem, ale także nie obyło się bez niespodzianek. Na krótką chwilę w klipie możemy zobaczyć Quebonafide, co oznacza, że artysta prawdopodobnie będzie gościem na nadchodzącym wydawnictwie artystki.

Nowy singiel od Pale Waves

Zespół Pale Waves aktywnie promuje swój najnowszy album “Who Am I?” i jako swój kolejny singiel wybrali utwór “You Don’t Own Me”, który doczekał się teledysku. Najnowszy krążek grupy to muzyka z gatunku pop-punk, a teksty utworu są oparte na osobistych doświadczeniach liderki – Heather – która to kilka lat temu dokonała oficjalnego coming outu, a dopiero na tym albumie mogła wyśpiewać to, o czym od dawna chciała opowiedzieć swoim fanom.