Newsroom

#2 MUZYCZNY ALARM: PAŹDZIERNIK 2017

Oficjalnie przyszła jesień, a wraz z nią mnóstwo ciekawych premier muzycznych. Niektórzy artyści właśnie budzą się z dość długiego, kilkuletniego snu, po to by w końcu zaserwować fanom nowe dźwięki. Spory dały nam od siebie odpocząć dwie Panie z potężnym głosem, czyli P!nk oraz Kelly Clarkson. Ich nowa muzyka jest już tuż za rogiem… niemal można poczuć jej smak. Do grona tych dwóch pięknych kobiet dołączył zadziorny Marilyn Manson, który zapewne po raz kolejny nieźle nabałagani w przemyśle muzycznym swoją ponadprzeciętną twórczością.

P!NK

PREMIERA ALBUMU BEAUTIFUL TRAUMA –  13.10.2017

 P!nk, jak dobrze, że wróciłaś! Czy jest tutaj ktoś, kto nie tęsknił za jej głosem? Autorka wielu hitów, matka, żona, a przede wszystkim artystka przez duże „A”. Jej nadchodzący album Beautiful Trauma jest promowany przez singiel What About Us z politycznym przesłaniem. Może to nie do końca jest to, na co czekali fani wokalistki, ale jak to mówią… słaby singiel – mocna płyta. Trzymajmy się tego przekonania. Wszyscy znamy, takie utwory jak So What, Just Like a Pill czy U + Ur Hand więc coś takiego jak słaby comeback w jej przypadku nie istnieje.


Zamów Beautiful Trauma w przedsprzedaży


KELLY CLARKSON

PREMIERA ALBUMU MEANING OF LIFE – 27.10.2017

Kelly Clarkson wróciła do nas w delikatnym klimacie prezentując klip do utworu Love So Soft, który zwiastuje album Meaning of Life. Oprócz singla przewodniego fani mogą znaleźć w sieci również piosenkę Move You, pochodzącą z nadchodzącego krążka. Pomimo, że zaprezentowane utwory nie przypominają rockowego Behind Hazel Eyes czy emocjonalnego Because Of You, to już dziś wiadomo, ze mamy tutaj do czynienia z dojrzałą artystką, która obrała pewien kierunek muzyczny i doskonale się w nim czuje. Czy to będzie jedna z najlepszych płyt w dorobku artystki? Jedno jest pewne, Kelly nas zaskoczy i to już całkiem niedługo.


Zamów Meaning of Life w przedsprzedaży


MARILYN MANSON

PREMIERA ALBUMU HEAVEN UPSIDE DOWN – 6.10.2017

Marilyn Manson to wokalista, którego nie sklasyfikuje jako ulubionego wokalisty, ale wpiszę go do grona artystów, którzy zawsze zaskakują swoją muzyką i powinno się przesłuchać ich nowego wydawnictwo chociażby z czystej ciekawości. Jest to artysta bardzo kontrowersyjny, który na swoim koncie posiada takie przeboje jak Tainted Love, Personal Jesus czy This Is The New Shit. Zajawką nadchodzącego albumu o tytule Heaven Upside Down jest utwór We Know Where You Fucking Live.

 

 


Zamów Heaven Upside Down w przedsprzedaży


Październik ekscytuje, oj i to bardzo ekscytuje. Pomimo wielu ciekawych premier muzycznych, to właśnie te, które wymieniłam powyżej najbardziej mnie ciekawią. A Wy, co zapisaliście w swoim kalendarzu? Które muzyczne wydawnictwa już całkiem niedługo wpadną w Wasze dłonie? Informujcie nas!