Newsroom

#13 Muzyczny Alarm: Styczeń 2019

Pomimo że grudzień miał w sobie wiele magii, to naprawdę cieszymy się, że ten miesiąc jest już za nami! Styczeń to nowy rozdział dla wielu artystów. W tym miesiącu premier muzycznych nie zabraknie. Jesteście ciekawi, od kogo otrzymamy nową płytą? Zebraliśmy dla Was najgorętsze premiery tego miesiąca.

Alice Merton

Jej debiutancki singiel „No Roots” odbił się echem w wielu krajach. Kolejno zdobywał coraz to nowsze listy przebojów w radiach i piął się w górę. Zdecydowanie był to przełomowy moment w jej karierze, dzięki któremu dała poznać się szerszej publiczności. Trochę ryzykownie, z dozą odwagi, posiadając na swoim koncie jedynie EPkę, kilka niewydanych utworów i covery ruszyła w trasę, by promować swoją muzykę. O dziwo, spotkało się to z całkiem sporym zainteresowaniem i już za dwa tygodnie usłyszymy jej pierwszy pełnowymiarowy album. Będzie to zdecydowanie jedna z ciekawszych pozycji w dziedzinie pop-rocka. Artystka zagości również po raz kolejny w Polsce – 1 kwietnia w Poznaniu oraz 2 w Warszawie. Zapraszamy! To prawdziwa petarda na żywo!

Doda

Premiera albumu “Dorota” – 25.01.2019 r

Po ośmiu latach od wydania albumu „7 Pokus Głównych” Doda powraca z bardzo osobistym albumem, zatytułowanym po prostu swoim imieniem, czyli „Dorota”. Przedsmakiem wydawnictwa jest niedawno wydana ballada „Nie Wolno Płakać”, która opowiada osobistą historię wokalistki. Jeśli nowy wizerunek Dody, czyli brak makijażu i coraz to mniej kontrowersyjne kreacje mają odzwierciedlać to, co usłyszymy na tym albumie, to wnioskujemy, że będzie na nim sporo muzycznej nagości. Jedno jest pewne, to wydawnictwo zdecydowanie wstrząśnie polskim rynkiem muzycznym w 2019 roku. W końcu, kto nie czeka na powrót królowej?


Kliknij tutaj i kup album “Dorota” z legalnego źródła


Grzegorz & Patrycja Markowscy

Premiera albumu “Droga” – 25.01.2019 r

Wszyscy fani Patrycji Markowskiej, jak i zespołu Perfect czekali na ten moment. W końcu po wielu latach rodzina Państwa Markowskich zaserwuje nam wspólny album pod tytułem „Droga”. Nie możemy się doczekać aż zadziorne wokale Ojca oraz Córki złącza się w jedno i zagwarantują nam serie przyjemnych muzycznych kompozycji. Jest to niesamowity prezent dla fanów brudnych dźwięków, dlatego z dużym zaciekawieniem czekamy na premierę krążka. Zaskoczcie nas!

 

 


Kliknij tutaj i kup album “Droga” z legalnego źródła


Bring Me The Horizon

Premiera albumu “Amo” – 25.01.2019 r

Wracają do nas królowie rock’n’rolla na miarę XXI wieku. Po dużym można rzecz komercyjnym sukcesie albumu „That’s The Spirit” przyszła pora na wydanie kolejnego krążka. Nowe wydawnictwo pozostawia jednak wiele pytań. W jakim gatunku tym razem pokażą się Panowie? Ich ostatni album totalnie zaskoczył fanów zespołu, którzy byli przyzwyczajeni do „wykrzyczanych” utworów, a Bring Me The Horizon postanowiło zwolnić i skupić się na bardziej komercyjnej muzyce. Przedstawione do tej pory single „Mantra” oraz „Medicine” swoim brzmieniem przypominają jednak ostatni album zespołu, więc wszystko wskazuje na to, że grupa została wierna swojej ostatniej odsłonie.


Kliknij tutaj i kup album “Amo” z legalnego źródła