Newsroom

#58 Muzyczna Ściąga: Camila Cabello & Ed Sheeran, Machine Gun Kelly & Lil Wayne, Alice Merton, 5 Seconds of Summer

Fot. Materiały Prasowe / Sony Music Polska Rahul Bhatt

Fot. Materiały Prasowe / Sony Music Polska Rahul Bhatt

Uwielbiam te momenty, gdy #MuzycznaŚciąga jest pozornie krótka, ale gdy zajrzy się do jej środka, to zdajemy sobie sprawę, że jest niebywale owocna. Życzę sobie i Wam tak ciekawych premier, o których aż chce się pisać i utworów, do których po prostu chce się wracać. Siadajcie więc wygodnie, koniecznie sprawdźcie, czy dźwięk Waszych głośników jest włączony i – czytajcie oraz słuchajcie.

Camila Cabello przerwała milczenie

Shawn Mendes zdążył już wyrazić swoje emocje w stosunku do rozstania z Camilą Cabello poprzez muzykę. Każdy fan tej pary czekał na odpowiedź drugiej strony. Wszystko wskazuje na to, że w końcu jej się doczekaliśmy. “Bam Bam” to nowy singiel Camilli Cabello w duecie z… Edem Sheeranem! Pomimo widocznych łez na samym początku klipu i dość smutnego początku, artystka wprowadziła troszkę radości dzięki hiszpańskim wstawkom w tekście. Teledysk jest również zapowiedzią jej nadchodzącego wydawnictwa “Familia”, którego premiera została zaplanowana na 8-go kwietnia.

Nowy album Machine Gun Kelly coraz bliżej

Tak naprawdę już tylko niecałe 3 tygodnie dzielą nas od premiery nowego albumu Machine Gun Kelly – “Mainstream Sellout”. Artysta postanowił mimo wszystko wydać kolejny singiel, a jest nim “ay!” powstałe w duecie z Lil Waynem. Wbrew pozorom to niejedyna niespodzianka, którą zaserwował słuchaczom Colson. W jednym z reality show udało mu się podczas występu zaśpiewać kilka wersów kawałka “maybe”, który również znajdzie swoje miejsce na wydawnictwie. Machine Gun Kelly skutecznie podgrzewa atmosferę, więc całe szczęście, że na nowy album nie musimy czekać kolejne miesiące!


Wesprzyj Machine Gun Kelly i zamów album “Mainstream Sellout” w przedsprzedaży

Czy to będzie mocny powrót Alice Merton?

Odnoszę wrażenie, że debiut Alice Merton z singlem “Roots” należał do naprawdę dobrze przyjętych, natomiast jeśli chodzi o jej pierwszy album “Mint” to uważam, że przeszedł on w branży muzycznej bez echa. Przyglądając się jednak najnowszym singlom, mam wrażenie, że ciężko będzie znaleźć na nadchodzącym wydawnictwie zły utwór. Wszystkie, do tej pory zaprezentowane kawałki budzą spory respekt. To samo tyczy się najnowszego “Same Team”, które totalnie wzbudziło moje zainteresowanie nadchodzącą płytą. Czyżby tym razem zamiast one-hit-wonder nadchodził album tego roku? Przekonamy się wkrótce.

5 Seconds of Summer w całej swojej okazałości

5 Seconds of Summer zbliża się do wydania piątego w swojej karierze długogrającego krążka. Panowie na ten moment nie zdradzili zbyt wielu szczegółów, ale wydali już dwa single – “2011” oraz najnowsze “Complete Mess”. Warto ze szczególną uwagą przyjrzeć się świeżakowi, o którym dziś mowa, ponieważ grupa określiła ten utwór jako coś, nad czym od dawna pracowali, ale nigdy nie udało im się dowieść takiej jakości. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, w jakim kierunku zmierza zespół i w jaki sposób chce być postrzegany – po prostu posłuchajcie “Complete Mess”… i czekajcie na więcej!