Newsroom

#9 Muzyczna Ściąga: 03.02-09.02

Pierwszy tydzień lutego był dla nas bardzo łaskawy pod względem muzycznych nowości. Doczekaliśmy się kilku, naprawdę ciekawych premier, które umilą nam kolejne dni, tygodnie, a może nawet zostaną z nami na dłużej! Sprawdźcie, czego warto przesłuchać.

5 Seconds Of Summer zapowiedziało premierę nowego albumu!

Zespół 5 Seconds of Summer nie próżnuje i idąc za ciosem zapowiada premierę kolejnego krążka. Album “C A L M”, ukaże się już w przyszłym miesiącu, a dokładnie mówiąc 27 marca. W ramach promocji nadchodzącego wydawnictwa Panowie wypuścili teledysk do zupełnie nowego utworu “No Shame”.

Hayley Williams podążą solową ściężką muzyką

Hayley Williams już jakiś czas temu zapowiedziała, że podczas przerwy z zespole Paramore, rusza z solowym projektem “Petals For Armor“. Nikt się jednak nie spodziewał, że tak szybko otrzymamy tyle nowości! Wokalistka wypuściła do sieci teledyski do utworów: “Simmer”, “Leave It Alone” oraz “Cinnamon”, a oprócz tego na legalnych streamingach można posłuchać pierwszej części jej nadchodzącego albumu, który w całości ukaże się 8 maja.

Kesha wróciła do korzeni

W piątek, 31 stycznia Kesha wydała swój kolejny krążek “High Road”, a w tym tygodniu ukazał się teledysk do utworu o tym samym tytule. Krążek został już przeze mnie przesłuchany i muszę przyznać, że po raz pierwszy od dawna poczułam te emocje i klimat, które dostarczała nam artystka przy swoim debiucie. Zatęskniłam za taką Keshą, dlatego bardzo mnie cieszy fakt, że postanowiła uraczyć nas taką płytą! Do “High Road” będę wracać z przyjemnością.

The Pussycat Dolls oficjalnie powróciło!

Na ten moment czekałam z wypiekami na tworzy no i – mamy to! The Pussycat Dolls powróciło z klipem do utworu “React”. Jedno trzeba przyznać – Panie są w świetnej formie i tego nikt im nie odmowi. Jak na powrót to wybrały genialny utwór, który przypomina ich dawną twórczość i bardzo przyjemnie się go słucha. Oczywiście jak na The Pussycat Dolls przystało – nie można oderwać wzroku od zmysłowego teledysku. Liczę na to, że dziewczyny odwiedzą Polskę lub naszych sąsiadów i niecierpliwie czekam na premierę płyty!