Newsroom

#3 Muzyczny Alarm: Listopad 2017

Listopad pod względem premier muzycznych totalnie wyróżnia się na tle innych miesięcy bieżącego roku. Być może artyści zdecydowali się na wydanie swoich albumów właśnie teraz ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, co sprawi, że ich krążek będzie idealnym prezentem pod choinkę? Oczywiście taka może być prawda, co byłoby bardzo dobrym zabiegiem marketingowym, który automatycznie podniesie wyniki sprzedaży. Jedno jest pewne, warto odłożyć pieniądze, bo premiery muzyczne w listopadzie są naprawdę ekscytujące.

SAM SMITH

PREMIERA ALBUMU THE THRILL OF IT ALL – 03.11.2017

W muzyczną listopadową ucztę wprowadzi nas fenomenalny Sam Smith, który ogłosił premierę swojego krążka The Thrill of It All. Utworem promującym ten album został singiel To Good At Goodbyes. Kompozycja została bardzo dobrze odebrana przez słuchaczy z wynikiem 171 milinów wyświetleń teledysku na kanale YouTube. Wokalista ma nie lada orzech do zgryzienia, ponieważ wszyscy oczekują od niego sporą dawkę emocjonalnych, głębokich utwór, jakie zaprezentował na swoim debiutanckim krążku In The Lonely Hour. Czy The Thrill of It All ma szansę powtórzyć sukces poprzedniego albumu? Aktualnie wszystko zmierza w dobrym kierunku do tego, by tak się stało.


Kliknij tutaj i zamów legalnie album The Thrill of It All


MAROON 5

PREMIERA ALBUMU RED PILL BLUES – 03.11.2017

Maroon 5 to zespół, który nie wydaje złych płyt. Co prawda, można to uzasadnić tym, że ich muzyka jest komercyjna i łatwo wpada w ucho. Pomimo popularności zespołu, odnoszę wrażenie, że nadchodzący, szósty krążek w ich karierze, ma szansę zostać tym najlepszym. Formacja zaprezentowała fanom już takie utwory jak: What Lovers Do, Whiskey, Help Me Out, Cold czy Don’t Wanna Know. Wszystkie kompozycje, które zostały opublikowane dla fanów przed premierą albumu, zostały nagrane w duecie z różnymi muzykami. Dla pewności sprawdziłam tracklistę albumu i na szczęście, nie będzie na niej aż tak dużo kolaboracji, jak mogłoby się nam wydawać po tym, co zaprezentowała dotychczas grupa.


Kliknij tutaj i zamów legalnie album Red Pill Blues


TAYLOR SWIFT

PREMIERA ALBUMU REPUTATION – 10.11.2017

Przy Taylor Swift nikt nie ma szans dostać się wyżej w notowaniach muzycznych. Ta artystka zawładnie listopadem i pewnie zaskoczy nas jeszcze niejedną niespodzianką. Do tej pory wokalistka zaprezentowała kontrowersyjne Look What You Made Me Do, podgrzewające atmosferę Ready For it oraz to, na co fani dawnej Taylor najbardziej czekali, czyli utwór Gorgeous. Nie śmiem wątpić, że będzie to bardzo dobry krążek, który zrówna się z dobrze wyprodukowaną trasą koncertowa oraz innymi niespodziankami od Taylor.

 


Kliknij tutaj i zamów album Reputation


EVANESCENE

PREMIERA ALBUMU SYNTHESIS – 10.11.2017

Ta premiera bardzo mnie zaskoczyła. Myślałam, że Evanescence już nie istnieje, bądź ma się ku upadku, ponieważ w ostatnim czasie napotkałam się kilkakrotnie na solowe utwory Amy Lee. Chętnie usłyszę tę formację w nowym wydaniu, ponieważ stęskniłam się za tym zespołem, który posiada taki pazur, którego nie ma nikt inny. Mam nadzieję, że wśród wydanych utworów znajdziemy rodzeństwo podobne do takich perełek jak Bring Me To Life czy Immortal, chociaż co do tego pierwszego, to podobno pojawi się na albumie w nowej aranżacji.

 


Kliknij tutaj i zamów album Synthesis


PALOMA FAITH

PREMIERA ALBUMU THE ARCHITECT – 17.11.2017

Paloma, czy jesteś w stanie dać nam te same emocje, których dostarczyłaś na albumie A Perfect Contradiction? Autorka hitów Only Love Can Hurt Like This czy Live While I’m Not Looking powraca z nowym krążek zatytułowanym The Architect. Pomimo sporych oczekiwań, zaprezentowane utwory Guilty oraz Crybaby nie zapowiadają, by nowy krążek zwalił z nóg. Tkwiąc z przekonaniu złe single dobry album czekam niecierpliwie i liczę na to, że najlepsze jest wciąż przed nami.

 

 


Kliknij tutaj i zamów album The Architect


MARINA

PREMIERA ALBUMU ON MY WAY – 17.11.2017

Marina Łuczenko-Szczęsna wydaje drugi studyjny, długogrający album! Odkrywając tę informację bardzo się ucieszyłam, ponieważ artystka należy do grona niedocenionych muzyków z ogromnym potencjałem. Jej debiutancki album Hard Beat, który ukazał się 6 lat temu, został prawie niezauważony, pomimo genialnej oprawie muzycznej oraz niezwykle profesjonalnym teledyskom. Liczę na to, że los tym razem uśmiechnie się w kierunku jej drugiego krążka, ponieważ singiel On My Way pokazał duży progres oraz ponad polski standard, który uwielbiam dostrzegać wśród artystów z naszego rynku.

 


Kliknij tutaj i zamów album On My Way


Listopad może okazać się moim ulubionym muzycznym miesiącem. Tak wiele premier, tyle cudownych, nowych dźwięków. A Wy na co czekacie najbardziej?


Polecamy: Wywiad z Darią Zawiałow + konkurs