Newsroom

#5 Muzyczny Alarm: Maj 2018

Wiosenny maj, pomimo swojej pozytywnej aury, nie posiada zbyt wiele ciekawych premier muzycznych. Jednak wśród długiej listy nazwisk znaleźliśmy trzy, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. Czy ten miesiąc będzie należał do nich? Przekonamy się już wkrótce.

James Bay

Premiera albumu Electric Light – 18.05.2018r

Jest to kolejny z wielkich powrotów tego roku i jeden z kilku najbardziej wyczekiwanych przeze mnie albumów. Po tym jak w 2015 roku James zadebiutował ze swoim przecudownym Chaos And The Calm, zakochałam się w jego głosie nieodwracalnie. Jego charakterystyczna barwa i to, w jaki sposób potrafi nią zaczarować w swoich piosenkach, jest po prostu magiczne. Niestety, troszkę zawiodłam się singlem Wild Love ponieważ nie jest to ten James, którego pokochałam. Boli mnie troszkę jego zmiana klimatu, chociaż Pink Lemonade jest już nieco ciekawsze. Pokładam nadzieję w Us i liczę, że na albumie znajdę mimo wszystko więcej perełek właśnie w takim stylu. No cóż, przekonamy się za dwa tygodnie.

PS. Drogi Jamesie, może wreszcie skusisz się na wizytę w Polsce?


Kliknij tutaj i zamów album legalnie w przedsprzedaży


Charlie Puth

Premiera albumu Voicenotes – 11.05.2018r

Jeżeli znacie takie utwory jak We Don’t Talk Anymore czy Attention to zapewne z niecierpliwością czekacie na premierę krążka Voicenotes. Wokalista przedsmak tego, co znajdziemy na albumie zaserwował publikując kilka utworów z nadchodzącego wydawnictwa, tym samym udowadniając, że nowe dźwięki są spójne i nie odbiegają od tego, co wcześniej tworzył. Jedno jest pewne, nowa płyta jest w stanie pobić sukces poprzedniej, ponieważ artysta idzie dobrze obraną ścieżką… osiągając coraz to więcej. Dowodem na dobrze przemyślaną karierę muzyczną jest chociażby niedawno opublikowany duet z aktualnie bardzo cenionym i lubianym G-Eazy.


Kliknij tutaj i zamów album legalnie w przedsprzedaży


Honorata Skarbek

Premiera albumu Sunset – 11.05.2018r

Zaledwie 25- letnia wokalistka wydaje już czwarty w swojej karierze krążek zatytułowany Sunset. Nad albumem Honorata pracowała między innymi z Sarsą oraz Lanberry, a do tego, znalazło się miejsce na duet z Wdową. Tym razem wokalistka postawiła skupić się na ojczystym języku i to właśnie w nim została nagrana większość utworów, na liście pojawia się również tytułowe Sunset więc sugerujemy się, że będzie to jedyny anglojęzyczny rodzynek. Dotąd artystka podzieliła się utworem z albumu o nazwie Na koniec świata, lecz już zapowiedziała, że kolejny klip otrzyma piosenka Zasady. Pierwszy zaprezentowany kawałek nie porwał naszych serc, ale zważając na liczne sukcesy Honoraty, liczymy, że soundtrack skrywa w sobie co najmniej jeden hit.


Kliknij tutaj i zamów album legalnie w przedsprzedaży